Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Mange skiskyttere i Lier IL

Vi fant mange navn fra Lier IL på resultatlistene fra skiskytinga på Simostranda på lørdag. Se resultatene!

Her er resultatene fra de klassene som Lier ILs løpere deltok i.
Lierløpere er uthevet:


Gutter under 11 år nybeg.

       0028 Sigurd Rønning            Simostranda IL        0-1       10.27,8

      0041 Even G Fossen             Simostranda IL        0-0       10.37,8

      0024 Eugen K Hartz             Simostranda IL        1-1       10.39,2

      0026 Niklas Gamst Schjerven    Simostranda IL        0-2       10.48,9

      0034 Lars Lien Ankile          Lier IL               1-0       11.00,3

      0052 Oscar Lillemoen           Simostranda IL        0-0       11.07,0

      0044 Erlend Bjerke             Kvelde IL             0-0       11.42,7

      0051 Dag Sander Bjørndalen     Simostranda IL        2-1       11.54,9

      0055 Christian Skøien          Simostranda IL        2-3       12.11,8

      0047 Eivind Solum              Simostranda IL        1-1       12.23,8

      0027 Edvin Grundnes            Nittedal skiskytterla 1-1       12.29,2

0025 Thomas Storvik            Bærums Skiklub        0-1       07.48,1

      0053 Kenneth Ruud              Simostranda IL        1-0       09.00,3

      0049 Martin B Mathisen         Simostranda IL        0-0       09.24,5

      0029 Simen Bratt Grøtterud     Nittedal skiskytterla 2-0       09.25,0

      0035 Herman Dramdal Borge      Svene IL              0-0       09.36,4

      0036 Anders Vatnebryn          Simostranda IL        0-0       10.08,0

      0042 Martin Hansen Bakaas      Hønefoss Skiskytterkl 0-0       10.25,9

      0032 Truls Gundersen Fjellstad Fossum IF             1-1       10.26,6

      0040 Torstein Wiger Opsahl     Lier IL               2-3       12.46,9

      0043 Didrik Bekken             Simostranda IL        3-4       12.54,6

      0038 Sondre B Nævdal           Hønefoss Skiskytterkl 1-0       13.08,3

      0030 Rune Johansen             Simostranda IL        2-2       13.11,8

      0050 Stian Erlandsen           Kvelde IL             2-0       13.38,0

      0031 Håvard Indahl             Bærums Skiklub        0-1       13.57,8

      0037 Bjørn Jansen Gjersvik     Nittedal skiskytterla 1-0       14.07,4

      0039 Erik Ramstad              Simostranda IL        1-4       14.15,0

      0033 Mikkel P Førsund          Bærums Skiklub        1-3       14.31,3

      0046 Nils Ludvig Kalager       Ivrig IL              4-4       15.42,0

      0054 Sander Johansen           Simostranda IL        1-2       16.25,9

Gutter 11 år

   1   0122 Daniel Larsen             Hønefoss Skiskytterkl 1-0       09.44,9

   2   0112 Hermann Aalvik            Kvelde IL             0-1       11.01,9

   3   0125 Olav Skage Boland Haugen  Fossum IF             1-3       11.22,2

   4   0116 Vebjørn Nyhus             Simostranda IL        3-1       11.34,2

   5   0115 Kristian Killingberg      Lier IL               4-2       11.58,7

   6   0128 Aleksander M Karlsen      Lier IL               2-0       12.16,0

   7   0126 Øyvind L Oppegård         Bjerke IL ski         3-3       12.35,8

   8   0124 Simen Kleven              Simostranda IL        3-3       12.36,9

   9   0121 Andreas Bjelland Berg     Lier IL               2-3       12.38,2

  10   0133 Andreas Koppergård        Lier IL               3-4       12.59,5

  11   0131 Emil Neby                 Bærums Skiklub        3-4       13.04,7

  12   0130 Olav Skråmestø            Ål Skiskyttarlag      5-2       13.18,8

  13   0120 Brage Skjønborg           Bødalen IF            4-3       13.22,7

  14   0123 Vebjørn Løvås             Bjerke IL ski         3-3       13.24,1

  15   0119 Øystein K Brittmark       Lier IL               4-4       13.36,6

  16   0127 Mattis Haug               Fet Skiklubb          3-4       13.43,8

  17   0132 Sondre Johannesen         Simostranda IL        4-5       13.44,4

  18   0118 Erlend Hallenstvedt Lie   Ivrig IL              3-4       13.48,6

  19   0113 Magnus M Dahl             Bjerke IL ski         5-3       14.00,7

  20   0114 Lars Magnus Lie           Ivrig IL              4-4       14.43,0

  21   0117 Vetle A Koppergård        Lier IL               5-4       15.48,7


 Gutter 12 år


   1   0169 Jakob Hanserud            Asker SK              1-2       09.57,9

   2   0165 Jonas Dokken              Geilo IL              5-1       10.39,7

   3   0155 Kristoffer Knigge         Lier IL               3-0       10.54,5

   4   0154 Erik Mayrhofer            Simostranda IL        2-1       11.46,7

   5   0172 Petter Steinbo            Skoppum IL            2-2       11.50,3

   6   0163 Frikk Hald Andersen       Asker SK              4-2       11.51,2

   7   0157 Hans-Olav Vindegg         Geilo IL              2-3       11.57,3

   8   0170 Martin Bårtveit           Geilo IL              2-5       12.07,9

   9   0168 Vegard M Bjerkli          Fossum IF             3-2       12.16,6

  10   0183 Torgrim Aas               Heddal Idrettslag     2-4       12.19,8

  11   0174 Espen A Grotnes           Bærums Skiklub        4-1       12.21,9

  12   0181 Fredrik N Hedemark        Bødalen IF            2-2       12.24,4

  13   0164 Emil Øverby               Lier IL               3-5       12.26,7

  14   0161 Stian Rones               Bærums Skiklub        3-2       12.39,3

  15   0160 Anders Th Lien            Simostranda IL        1-3       12.42,9

  16   0151 August Nyborg             Fossum IF             3-2       12.57,5

  17   0173 Christian Odden           Bækkelagets SK        1-3       13.06,6

  18   0167 Stian Sørlie              Kvelde IL             1-4       13.12,7

  19   0178 Trond A Lillegraven       Bødalen IF            3-4       13.13,2

  20   0175 Håvard Myhre              Bevern IL             3-5       13.37,6

  21   0158 Ola Presterud             Bækkelagets SK        4-5       13.52,2

  22   0176 Vegard Desserud Olsen     Simostranda IL        3-2       14.18,2

  23   0179 Esten Nicolai Wøien       Asker SK              4-3       14.18,4

  24   0171 Oskar Belsom              Fet Skiklubb          3-3       14.23,7

  25   0156 Espen Brinchen            Simostranda IL        5-2       14.40,8

  26   0152 Håvard L Grim             Bødalen IF            5-5       14.44,8

  27   0180 Marcus Andre Fjeldheim    Lier IL               3-3       15.23,4

  28   0184 Pierre Chambenoit         Fossum IF             5-4       15.42,8

  29   0182 Jonatan Fagerheim Bratlie Kvelde IL             4-4       16.53,0

Disk   0153 Mathias Ebbesen           Vestre Akers Skiklubb 2-2             

Disk   0177 Johan Stamer Ekerholt     Asker SK              3-5            

Gutter 13 år

   1   0230 Torkel Skare              Nittedal skiskytterla 0-2       12.40,3

   2   0240 Vebjørn Evjen             Lier IL               3-2       13.22,6

   3   0229 Håkon Sørbøen Larsen      Ål Skiskyttarlag      2-2       13.28,6

   4   0239 Anders Heldal             Bødalen IF            3-3       13.51,4

   5   0215 Didrik Maltun             Fossum IF             3-1       13.53,5

   6   0216 Sivert Vonen              Nittedal skiskytterla 4-3       14.07,8

   7   0235 Johan August Grundnes     Nittedal skiskytterla 3-2       14.08,0

   8   0204 Mathias Drage             Bevern IL             2-3       14.29,1

   9   0220 Håvar Sørbøen             Ål Skiskyttarlag      4-2       14.35,8

  10   0211 Hallvard Kr Boland Haugen Fossum IF             3-2       14.37,3

  11   0205 Henrik Myreng Hauge       Bærums Skiklub        2-3       14.51,5

  12   0214 Adrian Brager             Oslo Skiskytterlag    3-3       14.58,4

  13   0225 Gaute Kvistad Vee         Simostranda IL        3-4       15.20,6

  14   0223 Erlend Huse Syversen      Bækkelagets SK        3-3       15.26,1

  15   0206 Sindre Sandven            Heddal Idrettslag     5-3       15.30,5

  16   0210 Aslak Seltveit            Fyresdal skiskyttarla 4-3       15.31,8

  17   0224 Sindre Grøstad            Nittedal skiskytterla 4-4       15.35,8

  18   0221 Bertil Ulland Stjernløw   Svene IL              3-1       16.11,9

  19   0232 Bjørnar Bjørkevoll        Nittedal skiskytterla 3-3       16.13,3

  20   0233 Henrik Gifstad            Oslo Skiskytterlag    4-4       16.16,2

  21   0238 Tomas Ruud                Simostranda IL        5-5       16.18,9

  22   0234 Philip Lewis              Hønefoss Skiskytterkl 4-4       16.19,0

  23   0236 Håvard Berggaard Larsen   Hønefoss Skiskytterkl 3-2       16.21,2

  24   0242 Kristian Aalerud          Bærums Skiklub        4-4       16.37,4

  25   0209 Vegard Skinnes            Simostranda IL        4-5       16.45,7

  26   0218 Fredrik Hovland           Bødalen IF            4-5       16.49,2

  27   0207 Vegard Leirvik            Bærums Skiklub        2-4       16.53,0

  28   0228 Fredrik Gedde-Dahl        Simostranda IL        4-3       17.03,4

  29   0219 Patrik Vågen              Hønefoss Skiskytterkl 5-5       17.04,7

  30   0227 Elias Raphael             Bærums Skiklub        4-3       17.12,3

  31   0217 Even Gjelsås              Ivrig IL              5-3       17.16,0

  32   0237 Marius Haugum             Bærums Skiklub        5-4       17.33,4

  33   0226 Ola Christoffer Våge      Ivrig IL              4-4       17.42,1

  34   0208 Erlend Ragnhildstveit     Hønefoss Skiskytterkl 4-5       17.51,7

  35   0241 Martin Grung Jakobsen     Bærums Skiklub        4-4       18.04,5

  36   0222 Vedbjørn Kvisli           Heddal Idrettslag     5-4       18.13,0


      

Gutter 14 år

   1   0298 Bendik Aketun             Fyresdal skiskyttarla 1-0       10.49,9

   2   0291 Kristian Johansen         Hønefoss Skiskytterkl 0-2       11.34,1

   3   0304 Simen Hellesvik Engh      Fossum IF             1-3       11.54,9

   4   0269 Torjus Trømborg           Bevern IL             3-0       11.57,6

   5   0296 Tommi Luchsinger          Bevern IL             2-1       12.03,2

   6   0297 Magnar Kolbjørnsgard      Ål Skiskyttarlag      2-2       12.05,5

   7   0286 Øyvind Seim               Geilo IL              2-2       12.26,0

   8   0276 Bjørn-Halvard Grøgard     Ål Skiskyttarlag      4-1       12.30,9

   9   0277 Eirik Asdøl               Bærums Skiklub        1-3       12.35,0

  10   0270 Didrik Hopen              Bødalen IF            5-0       12.37,6

  11   0281 Sondre Halvorsen          Asker SK              2-3       12.38,1

  12   0285 Joakim Mohn               Bevern IL             2-1       12.43,4

  13   0274 Sondre L Tennfjord        Oslo Skiskytterlag    4-0       12.46,4

  14   0282 Lars Jørgen G Fjellstad   Fossum IF             2-2       12.49,2

  15   0289 Marius Andersen           Oslo Skiskytterlag    2-1       12.51,6

  16   0293 Sebastian B Grorud        Bækkelagets SK        0-2       13.04,4

  17   0288 Erik Furnes               Bærums Skiklub        2-2       13.05,3

  18   0299 Eirik Samuelsen           Asker SK              3-3       13.16,2

  19   0292 Johan Fjellvang           Fossum IF             2-3       13.19,3

  20   0278 Nicolay Bondi             Fossum IF             3-3       13.27,8

  21   0273 Mardon Elias Foss         Bevern IL             4-2       13.31,2

  22   0275 Anders Øverby             Lier IL               3-2       13.34,6

  23   0290 Ola P Hobbelstad          Simostranda IL        3-2       13.43,8

  24   0287 Fredrik Mette-Myklebust   Bækkelagets SK        3-1       13.45,2

  25   0271 Rasmus Fløgstad           Fossum IF             4-2       13.46,5

  26   0280 Nikolai Korvald Skaare    Oslo Skiskytterlag    3-3       14.06,1

  27   0294 Marius W Voraa            Fossum IF             2-4       14.10,0

  28   0284 Sondre Kvisli             Heddal Idrettslag     4-4       14.31,6

  29   0267 Mats Engedal Bostad       Fossum IF             5-2       14.32,1

  30   0300 Sigurd Flågan             Bevern IL             2-4       14.44,9

  31   0272 Thomas Berge Foyn         Bærums Skiklub        4-3       14.52,7

  32   0303 Anders B Kaupang          Asker SK              1-2       14.53,8

  33   0283 Eirik Aas Levang          Fyresdal skiskyttarla 4-3       15.03,7

  34   0279 Sindre Indahl             Bærums Skiklub        4-2       15.18,3

  35   0301 Kristian Tobias Andersen  Lier IL               3-5       16.08,1

  36   0268 Sondre Eriksen Hensema    Bødalen IF            4-2       17.04,2

  37   0302 Kristian Lie              Ivrig IL              4-3       17.20,2

 

Gutter 15 år

   1   0328 Andreas Grimstvedt        Fossum IF             1-1       15.11,4

   2   0335 Martin Treider            Oslo Skiskytterlag    0-0       15.26,5

   3   0326 Eivind Stensvold          Bromma IL             1-0       15.34,4

   4   0337 Ådne Hognerud             Geilo IL              3-1       16.47,7

   5   0333 Viktor Kilane             Drangedal Idrettslag  1-1       16.55,7

   6   0324 Sigurd Hov                Svene IL              2-2       17.12,4

   7   0331 Anders Haugen Rønning     Drangedal Idrettslag  1-1       17.24,1

   8   0341 Sondre Hegna              Svene IL              3-1       17.32,1

   9   0321 Preben Harm               Drangedal Idrettslag  2-2       17.35,7

  10   0340 Thomas Gifstad            Oslo Skiskytterlag    3-3       17.59,9

  11   0336 Stian Sandøy              Bromma IL             3-4       18.25,2

  12   0317 Espen Frøseth Solheim     Asker SK              2-3       18.30,0

  13   0338 Sverre Turter Sandvold    Oslo Skiskytterlag    3-3       18.56,5

  14   0320 Hans-Håkon Wigdel         Simostranda IL        2-2       19.01,9

  15   0323 Vemund Rønneberg          Asker SK              2-1       19.09,3

  16   0318 Sveinung Aas              Heddal Idrettslag     1-3       19.18,6

  17   0339 Eric Chambenoit           Fossum IF             2-2       20.01,4

  18   0330 Yngve Bøygard             Ål Skiskyttarlag      3-4       20.02,0

  19   0334 Øyvind Groseth            Lier IL               4-2       20.16,0

  20   0342 Anders Eikå Bergill       Lier IL               2-2       20.30,7

  21   0325 Tord Finstad              Bevern IL             1-3       21.34,0

  22   0329 Sondre Bakken             Nittedal skiskytterla 4-2       21.41,0

  23   0316 Sindre Skui               Lier IL               3-4       22.21,4

  24   0327 Olav Greivstad            Fyresdal skiskyttarla 5-3       22.29,6

  25   0332 Martin Skjevestad         Asker SK              5-5       23.05,3

Brøt   0319 Sondre Bjerke             Kvelde IL             2-5             

  

Gutter 16 år

   1   0364 Torgeir Lundstrøm         Sannidal Idrettslag   0-1       15.09,7

   2   0352 Gard R Killingberg        Ål Skiskyttarlag      2-0       15.43,1

   3   0358 Vetle Lyngstad Smørsgård  Idrettsforeningen Ørn 2-2       15.53,0

   4   0374 Gustav Heldal             Drangedal Idrettslag  1-2       15.59,6

   5   0383 Eirik Bakken              Simostranda IL        0-1       16.12,4

   6   0371 Sondre Amb Nysveen        Bærums Skiklub        1-2       16.17,1

   7   0385 Sindre Sataslåtten        Ål Skiskyttarlag      1-1       16.17,5

   8   0365 Nicolay Rønningen         Asker SK              1-1       16.36,5

   9   0361 Andreas Aalberg Huse      Bærums Skiklub        1-0       16.45,2

  10   0386 Pål Kristian G. Tufte     Geilo IL              1-3       16.46,0

  11   0376 Eirik Dramdal Borge       Svene IL              3-1       17.05,9

  12   0357 Christoffer Grette        Lier IL               2-2       17.36,0

  13   0381 Simen Teigen Søgård       Bevern IL             1-2       17.54,4

  14   0362 Jonas Kverndalen Lunde    Idrettsforeningen Ørn 2-0       17.59,0

  15   0382 Jo Sondre Solhaug         Asker SK              3-4       18.03,5

  16   0367 Øyvind Skråmestø          Ål Skiskyttarlag      1-2       18.11,1

  17   0363 Olav Kolbjørnsgard        Ål Skiskyttarlag      2-1       18.15,4

  18   0384 Anders Bryn               Bødalen IF            2-3       18.25,0

  19   0370 Espen Fossen              Drangedal Idrettslag  2-2       18.33,8

  20   0356 Andreas Lund Kallestad    Skoppum IL            3-2       18.43,0

  21   0366 Sondre Evjen              Lier IL               3-3       18.49,4

  22   0387 Joachim Staal             Bækkelagets SK        1-1       19.24,8

  23   0354 Jørgen B Christensen      Lier IL               5-2       19.36,0

  24   0380 Jørgen Barland            Sannidal Idrettslag   5-2       19.36,5

  25   0372 Rudi Lilleland            Hønefoss Skiskytterkl 4-2       19.46,7

  26   0378 Petter Howatson           Sannidal Idrettslag   5-2       20.11,6

  27   0360 Truls Haugan              Bødalen IF            3-3       21.05,0

  28   0368 Alexander Mykland         Oslo Skiskytterlag    4-2       23.38,7

  29   0369 Christian Steinbo         Skoppum IL            5-4       24.00,5

  30   0353 Per Christian Gulliksveen Bjerke IL ski         4-3       26.08

  

  

 

Forrige artikkel:Ble presten bønnhørt?Neste artikkel:Færre rovviltskader i Lier

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki