Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater fra Kanada Rundt

Her er resultatlistene fra den 28. utgaven av Kanada Rundt, tirsdag 13. mai 2008

Se også http://www.kanadarundt.com

Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
6km K12-13 1 92 Hanne Ulvund Sylling IF 23,45
6km K12-13 2 50 Marie Rokke Jagland Lier 24,09
6km K12-13 3 71 Stine Frossdahl Sylling IF 30,57
           
6km K16-19 1 100 Silje Bera Hørthe Sylling IF 21,38
6km K16-19 2 107 Ingrid Kollevold Sylling IF 28,20
6km K16-19 3 101 Marianne Stockinger Sylling IF 28,50
6km K16-19 4 106 Tonje Næss Sylling IF 29,17
6km K16-19 5 103 Silje Fuglerud Sylling IF 29,18
6km K16-19 6 104 Charlotte Iversen Sylling IF 30,15
6km K16-19 7 102 Ingeborg H. Andersen Sylling IF 36,05
           
6km K20-29 1 90 Monica Brenden Vestre Trysil 28,43
6km K20-29 2 109 Vibeke Bentzen Sylling IF 38,07
6km K20-29   105 Rikke K. Rasmussen Sylling IF  
           
6km K30-39 1 8 Elin Swang Sylling IF 31,14
6km K30-39 2 6 Britt Treffen Sjåstad V. Lier 32,14
           
6km K40-49 1 27 Terese Treffen Sjåstad V. Lier 33,30
           
6km K50-54 1 35 Tove Oppberget   25,59
           
6km K55-59 1 4 Frances Lütken Sylling IF 25,59
           
6km M10-11   64 Petter Fuglerud Ask Lier 24,56
6km M10-11   7 John Rasmus Swang Sylling IF 27,12
6km M10-11   53 Marius Tronslien Sylling IF 27,15
           
6km M12-13 1 78 Sindre Fuglerud Sylling IF 27,20
           
6km M14-15 1 96 Ferdinand Edman Sturla 18,06
6km M14-15 2 93 Finn Olav Ulvund Sylling IF 22,12
6km M14-15 3 95 Jesper Johansen Sylling IF 22,20
6km M14-15 4 86 Marcus Braathen Sjåstad V. Lier 23,11
           
6km M16-19 1 33 Hans Jørgen Gurandsrud Sylling IF 24,49
           
6km M40-49 1 48 Dag Bern Heia skole 20,56
6km M40-49 2 116 Odd Arne Vangen Sylling IF 22,40
6km M40-49 3 108 Per Ivar Næss Sylling IF 32,02
           
6km M55-59 1 62 Arne Kristian Røren Eiker Kvikk 29,05
           
6km M65-69 1 85 Harald Johansen Holmestrand 25,04
           
6km M80-84 1 41 Harry Olsen Modum FIK 31,41
           
12km K30-39 1 47 Anne Mia Olsen Sylling IF 60,02
           
12km K50-54 1 36 Wenche Sand-Hanssen Gilde bedrift 57,18
12km K50-54 2 72 Solfrid Kvemo Sylling IF/Villa Skaar 70,58
           
12km M12-13 1 83 Morten Torgersen Sylling IF 78,50
12km M12-13 2 82 Hermann Lundby Sylling IF 86,36
           
12km M14-15 1 1 Erik Trøen Sjåstad V. Lier 58,22
           
12km M16-19 1 63 Øyvind Paulsen Sylling IF 49,18
12km M16-19 2 87 Håvard Nygaard Sylling IF 52,48
12km M16-19 3 117 Stian Kløvtveit Sylling IF 63,19
           
12km M20-29 1 99 Gjermund Sørstad SK Vidar 42,24
12km M20-29 2 91 Stian Hovind-Angermund Asker SK 46,13
           
12km M30-39 1 44 Øystein Mørk Heia skole / Bøhler IF 40,24
12km M30-39 2 98 Terje Sletnes Legeforeningen BIL 51,48
12km M30-39 3 5 Jarle Lillemoen Sjåstad V. Lier 58,49
           
12km M40-49 1 40 Steinar Lien Oppegård 46,51
12km M40-49 2 94 Sten Gunnar Hansen Asker SK 49,06
12km M40-49 3 28 Tor Treffen Sjåstad V. Lier 49,29
12km M40-49 4 76 Sten Oluf Horn Sylling IF 52,18
12km M40-49 5 114 Espen Larsen Ditt Tempo 52,52
12km M40-49 6 3 Egil Nielsen Nesbru 53,45
12km M40-49 7 113 Anders Moen Ditt Tempo 53,56
12km M40-49 8 79 Sigmund Rasmussen Ditt Tempo 55,26
12km M40-49 9 115 Trond Bekken Sylling IF 64,06
12km M40-49 10 74 Johan Dahlgren Sjåstad V. Lier 67,32
           
12km M50-54 1 84 Ole Bjørn Braathen Sjåstad V. Lier 49,01
12km M50-54 2 66 Terje Ask Lier 56,03
12km M50-54 3 67 Egil Brandbu Lier kommune 58,06
12km M50-54 4 97 Håkon Johansen Nesbygda IF 58,33
           
12km M60-64 1 112 Øyvind Melgaard Sylling IF 58,33
           
 Trim   55 Aina Gulsrud Dambråtan  
 Trim   60 Gro Øvermo Dambråtan  
 Trim   61 Heine Loland Dambråtan  
 Trim   56 Karen Granby Dambråtan  
 Trim   57 Kari Martinsen Dambråtan  
 Trim   59 Lena Sørstad Dambråtan  
 Trim   58 Linn Andersen Dambråtan  
 Trim   54 Mette Skaugen Dambråtan  
 Trim   14 Anne Mari Bringaker Dørum Gifstad  
 Trim   20 Bente H. Fossli Gifstad  
 Trim   29 Bjørg Sørlie Olsen Gifstad  
 Trim   43 Cathrine Olsen Gifstad  
 Trim   19 Eldbjørg Vik Gifstad  
 Trim     Else Ellevog Gifstad  
 Trim   34 Ingunn Sørlie Olsen Gifstad  
 Trim   10 Lisbeth Bråten Gifstad  
 Trim   18 Liv Røed Gifstad  
 Trim   11 May Britt Gulbrandsen Gifstad  
 Trim   12 Silje Rasmussen Gifstad  
 Trim   15 Tove Lillemoen Gifstad  
 Trim   13 Wenche Lillebua Gifstad  
 Trim   30 Anne-Marie Sylling Heia skole  
 Trim   26 Asbjørg Floor Heia skole  
 Trim   80 Elisabeth Stenshornet Heia skole  
 Trim   42 Gunn Bøhn Heia skole  
 Trim   25 Kari Gorwitz Heia skole  
 Trim   31 Karin Allstad Heia skole  
 Trim   81 Kirsten Stenshornet Heia skole  
 Trim   24 Marianne Jerkø Heia skole  
 Trim   32 Marit Onshuus Heia skole  
 Trim   21 Sissel Gravdal Heia skole  
 Trim   51 Nina Rokke Lier  
 Trim   52 Solveig Rokke Lier  
 Trim   39 Dag-Frode Gulsrud Liernett  
 Trim   38 Håkon Gulsrud Sjåstad V. Lier  
 Trim   17 Alf Henry Andersen Sylling IF  
 Trim   69 Amanda Solberg Sylling IF  
 Trim   88 Anne Berit Tandberg Sylling IF  
 Trim   89 Birgit Bellen Sylling IF  
 Trim   49 Dorthe Kraugerud Sylling IF  
 Trim   37 Eva Margrethe Thorrud Sylling IF  
 Trim   70 Fredrik Frossdahl Sylling IF  
 Trim   2 Frode Askekjær Sylling IF  
 Trim   46 Gunnar Teigen Sylling IF  
 Trim   22 Ingrid Helene Garder Sylling IF  
 Trim   77 Ingunn Bache Wennberg Sylling IF  
 Trim   45 Kari Teigen Sylling IF  
 Trim   68 Marte Kramer Riseng Sylling IF  
 Trim     Ole Aleksander Horn Sylling IF  
 Trim   23 Tonje Haverstad Sylling IF  
 Trim   73 Toril Kverneng Sylling IF  
 Trim   65 Tuva Hjertaas Sylling IF  
 Trim   1 Erik Trøen    
 Trim   16 Randi Almquist    
Forrige artikkel:Ensom i tetNeste artikkel:Syllingløpet

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki