Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Kanada rundt - resultater

Kanada rundt ble i går arrangert for 25. gang. Her er resultatene fra gårsdagens dyst.

Kanada Rundt 2005
Resultater fra Kanada Rundt, 10. mai 2005

Klasse Løp Startnr. Plass Navn Klubb Tid
K12-13 KR6 42 1 Maren Haverstad Lier IL 23,54

K20-29 KR6 20 1 Linda Sand-Hanssen Sturla 23,31

K55-59 KR6 7 1 Frances Lütken Sylling IF 24,24

M10-11 KR6 69 N/A Jesper Johansen Sylling IF

M12-13 KR6 4 1 Ferdinand Kran Edmann Sturla 21,07

M12-13 KR6 26 2 David Treffen Sjåstad 23,01

M14-15 KR6 11 1 Simen Fagerhøi Birkebeineren 21,33

M14-15 KR6 66 2 Hans Jørgen Gurandsrud Sylling IF 24,16

M14-15 KR6 29 Even Hornstuen Mathiesen Sylling IF N/A

M20-29 KR6 41 1 Dag Svarstad Miljødep. 23,58

M30-39 KR6 59 1 Arve Fjell Slemmestad 19,42

M40-49 KR6 10 1 Oddbjørn Homstvedt Trøgstad HC 18,45

M40-49 KR6 52 2 Roger Gjøvaag Birkebeineren 19,09

M40-49 KR6 43 3 Odd Arne Vangen Sylling IF 21,34

M40-49 KR6 48 4 Espen Larsen Ditt Tempo 21,58

M55-59 KR6 3 1 Svend Erik Sørensen Høvik 21,14

M55-59 KR6 27 2 Arne Kristian Røren Eiker Kvikk 27,51

M60-64 KR6 64 1 Harald Johansen Holmestrand 22,59

M65-69 KR6 40 1 Rolf Nielsen Ergo Group 23,02

M70-74 KR6 63 1 Trygve Tollefsen Hydro Alu. Holmestrand 30,20

M70-74 KR6 6 2 Kjell Julin Sturla 32,30

M75-79 KR6 17 1 Harry Olsen Modum FK 28,30

M85+ KR6 28 1 Kristen Røren Bakke 35,31

K20-29 KR12 47 1 Caroline Tangen Sjåstad/V. Lier 53,10

K20-29 KR12 2 2 Lise Andersen 63,11

K30-39 KR12 75 1 Nina Hongseth Ditt Tempo 54,21
K30-39 KR12 44 2 Rhine Amundsen IF Sturla 55,03
K30-39 KR12 18 3 Anne Mia Olsen Sylling IF 62,14

K40-49 KR12 5 1 Solveig Horn ROS 55,37
K40-49 KR12 22 2 Wenche Sand-Hanssen Gilde BIL 59,16
K40-49 KR12 58 3 Unni Knutli Nesbygda 61,36

K50-54 KR12 65 1 Solfrid Kvemo Sylling IF 66,25

M14-15 KR12 39 1 Martin Bekken Nilsen Sylling IF 51,35

M14-15 KR12 55 2 Sondre Helgesen Sylling IF 57,30

M16-19 KR12 54 1 Ole Thomas Helgesen Sylling IF 50,31
M16-19 KR12 13 2 Georg Østvold Sylling IF 53,02
M16-19 KR12 19 3 Thor Kristian Øvergaard Asker Ski 57,20

M20-29 KR12 21 1 Tore Sand-Hanssen Modum FIK 41,34
M20-29 KR12 49 2 Andreas Myhre Sjurseth Konnerud 42,03
M20-29 KR12 56 3 Gjermund Sørstad Lier komm. BIL 42,28
M20-29 KR12 46 4 Even Eriksrud Sjåstad 46,28
M20-29 KR12 30 5 Tormod Pedersen Ernst & Young BIL 54,44

M30-39 KR12 9 1 Sten Oluf Horn Sylling IF 47,15
M30-39 KR12 31 1 Jon Harald Berge DBK 47,15
M30-39 KR12 33 3 Morten Kløvstad Liungen 48,05
M30-39 KR12 70 4 Jon Arne Fossen Sjåstad
51,13 M30-39 KR12 1 5 Dag Bern Privat 52,21
M30-39 KR12 34 6 Arve Markussen Sylling IF 52,57
M30-39 KR12 35 7 Ole Braathen Sjåstad 53,43
M30-39 KR12 74 8 John Erik Lindgren 56,20
M30-39 KR12 72 9 Frode Berg Auli 58,05

M40-49 KR12 15 1 Kristen Aabye Nidar 41,07
M40-49 KR12 25 2 Tor Treffen Sjåstad 45,35
M40-49 KR12 38 3 Nils Ragnar Hennum Ditt Tempo 48,35
M40-49 KR12 16 4 Dag Ivar Caspersen Sylling IF 49,42
M40-49 KR12 57 5 Sten Gunnar Hansen Bødalen IF 50,00
M40-49 KR12 32 6 Nils Haugen Lier kommune 50,14
M40-49 KR12 8 7 Øyvind Sverreson Privat 51,15
M40-49 KR12 45 8 Anders Moen Ditt Tempo 53,22
M40-49 KR12 73 9 Nils Lindgren 54,23
M40-49 KR12 60 10 Håkon Johansen Nesbygda 55,10
M40-49 KR12 12 11 Yngve Hansen Birkebeineren 55,26
M40-49 KR12 62 12 Trond Bekken Sylling IF 59,32
M40-49 KR12 50 13 Einar Berntsen 73,53

M50-54 KR12 67 1 Arne Skretteberg Modum FIK 45,36
M50-54 KR12 36 2 Ole Bjørn Braathen Sjåstad 48,18
M50-54 KR12 37 3 Vidar Eriksrud Sjåstad 49,23

M55-59 KR12 51 1 Svein Arne Sølvberg Oppegård IL 44,26
M55-59 KR12 23 2 Steen Solfjeld IL BUL 45,37
M55-59 KR12 14 3 Jan Terje Nilsen Sylling iF 55,23
M55-59 KR12 24 4 Bjørn Tovsrud Sigdal 64,21
M55-59 KR12 71 1 Nils Petter Haug Fos DBK 51,27

M60-64 KR12 68 1 Øyvind Melgaard Sylling IF 54,41
M60-64 KR12 61 2 Per Treffen 61,05
M60-64 KR12 53 3 Erik Rømcke Sturla 63,45

TrimD KR12 106 Eva M. Thorud Sylling IF
TrimD KR12 109 Bjørg S. Olsen Gifstad
TrimD KR12 174 Bente Fossli Gifstad
TrimD KR12 175 Gry Jeanette Pettersen Gifstad
TrimD KR12 176 May Britt Gulbrandsen Gifstad
TrimD KR12 177 Else Ellevog Gifstad
TrimD KR12 178 Wenche Lillebøen Gifstad
TrimD KR12 107 Marit Mørk Enger Sylling IF
TrimD KR12 179 Toril Kværneng Sylling IF
TrimD KR12 180 Aagot Gurandsrud Sylling IF
TrimD KR12 181 Tora Karen Knutsen Sylling IF
TrimD KR12 182 Kari Teigen Sylling IF
TrimD KR12 183 Mona Sundal Sylling IF
TrimD KR12 185 Ulla Nævestad Sylling IF
TrimD KR12 186 Birgit Bellen Sylling IF
TrimD KR12 187 Anne Berit Tandberg Sylling IF
TrimD KR12 189 Marit Helgesen Sylling IF
TrimD KR12 190 Silje Kvemo Dahl Sylling IF
TrimD KR12 191 Ingvild Onsrud Mjøen Sylling IF
TrimD KR12 192 Astrid Haukås Sylling IF

TrimH KR12 108 Alf Henry Andersen Sylling IF
TrimH KR12 184 Gunnar Teigen Sylling IF
TrimH KR12 188 Simen Solberg Sylling IF


Vinneren!

Forrige artikkel:Skattefradrag for gaver til frivillige organisasjonerNeste artikkel:Flere enn Liungen sliter

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki