Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater fra Schjalton Grand Prix

Her kommer resultatlisten fra dagens Schjalton Grand Prix i Leirdalen

Se bilder fra løpet her

Pos No. Name Laps Total Tm Diff Points Class Club
1 1 Pål Anders Ullevålseter 28 2:33:16.547   25 Elite Borg MC klubb
2 123 Jan Olav Lunewski 27 2:30:07.183 1 Lap 22 Elite NMK Lier
3 4 Vegard Berger Larsen 26 2:30:07.853 2 Laps 20 Elite Hurum CK
4 18 Vidar Lier 26 2:30:08.366 2 Laps 18 Elite Borg MC klubb
5 17 Tor Fritjof Haug 26 2:30:55.929 2 Laps 16 Elite NMK Aursk.Høland
6 3 Gjermund Ask 26 2:31:17.626 2 Laps 15 Elite NMK Lier
7 34 Robin Holmes 26 2:35:33.689 2 Laps 14 Elite NMK Kongsberg
8 56 Kjetil Kvilhaug 25 2:30:10.120 3 Laps 13 Elite NMK Kongsberg
9 102 Marius Rolstad 25 2:30:50.156 3 Laps 25 Junior Jevnaker
10 19 Jens Olav Sørdalen 25 2:31:16.353 3 Laps 12 Elite Vestmar
11 8 Sveinung Opsal 25 2:33:17.119 3 Laps 11 Elite NMK Lier
12 6 Jon Grevæg 25 2:34:06.581 3 Laps 10 Elite Rakkestad MSK
13 5 Lars Engehaugen 25 2:34:32.958 3 Laps 9 Elite NMK Elverum
14 131 Ole Andre Knutsen 24 2:33:09.525 4 Laps 22 Junior NMK Lier
15 7 Bjørn Henning Andersen 24 2:33:15.315 4 Laps 8 Elite NMK Lier
16 118 Ken Morgan Evensen 24 2:35:38.477 4 Laps 20 Junior Rakkestad MSK
17 31 Terje Hagen 24 2:35:56.589 4 Laps 7 Elite NMK Aurskog Høland
18 40 Magne Granvik Andersen 23 2:30:41.019 5 Laps 6 Elite Hobøl MK
19 133 Andreas Øvergaard 23 2:32:40.044 5 Laps 18 Junior Hobøl MK
20 10 Henning Lindsetmo 23 2:36:25.085 5 Laps 5 Elite NMK Lier
21 117 Pål Eirik Larsen 22 2:31:48.772 6 Laps 16 Junior NMK Notodden
22 255 Jan Gunnar Settevik 20 2:05:43.714 8 Laps 25 B Bærum MK
23 209 Karl Dagfinn Brattegård 19 2:01:12.999 9 Laps 22 B NMK Gol
24 512 Helge Rødås 19 2:02:30.953 9 Laps 25 B + Nord Odal MX
25 505 Terje Berge 19 2:04:31.130 9 Laps 22 B + Siljan MCK
26 205 Runar Jenssen 19 2:04:32.610 9 Laps 20 B NMK Lier
27 509 Aksel Lindsetmo 19 2:05:23.245 9 Laps 20 B + NMK Lier
28 501 Roy Hansen 19 2:05:53.396 9 Laps 18 B + Nord Odal MX
29 203 Thomas Paulsen 19 2:06:02.814 9 Laps 18 B NMK Lier
30 508 Ole Braathen 19 2:06:15.175 9 Laps 16 B + NMK Lier
31 121 Ole Johnny Olsen 19 2:30:58.939 9 Laps 15 Junior NMK Larvik
32 42 Jon Skjønhaug 18 1:54:45.801 10 Laps 0 Elite BorgMCK
33 207 Kai Rode 18 2:00:59.999 10 Laps 16 B Nord Odal MXK
34 531 Trond Hvamstad 18 2:01:33.001 10 Laps 15 B + Meren Auto ATV
35 210 Magnus Søby Markhus 18 2:04:01.551 10 Laps 15 B NMK Aurskog/Høland
36 630 Roy Birger Olsen 18 2:04:30.435 10 Laps 25 Veteran NMK Aurskog/Høland
37 511 Rune Hansen 18 2:05:11.767 10 Laps 14 B + NMK Lier
38 534 Espen Mørk 18 2:05:39.235 10 Laps 13 B + NMK Lier
39 506 Espen Sammerud 18 2:05:50.769 10 Laps 12 B + NMK Lier
40 206 Vidar Hanssveen 18 2:06:24.685 10 Laps 14 B NMK Lier
41 108 Andreas Stustad 18 2:34:17.529 10 Laps 14 Junior NMK Lier
42 202 Thomas Støyl 17 2:01:32.303 11 Laps 13 B Vestmar ck
43 211 Martin Snøås Haugen 17 2:02:22.991 11 Laps 12 B Vestmar ck
44 313 Bjørn Ullestad 17 2:02:26.403 11 Laps 11 B Voss MSK
45 544 Steinar Gudbrandsgard 17 2:03:35.115 11 Laps 11 B + Hallingdal MXK
46 507 Espen Finstad 17 2:04:45.032 11 Laps 10 B + NMK Aurskog/Høland
47 254 Sven Robert Skolseng 17 2:04:48.815 11 Laps 10 B Rakkestad MSK
48 516 Lars Einar Karlsen 17 2:05:50.279 11 Laps 9 B + NMK Lier
49 237 Trygve U Skar 17 2:07:13.032 11 Laps 9 B NMK Follo
50 540 Roald Berg 16 1:48:20.386 12 Laps 0 B + Rakkestad MSK
51 510 Rune Bjelkarøy 16 2:00:00.717 12 Laps 8 B + NMK Lier
52 215 Egil Rødningen 16 2:00:44.564 12 Laps 8 B NMK Lier
53 238 Knut Martin Storegjerde 16 2:04:09.372 12 Laps 7 B NMK Sunnfjord
54 602 Asbjørn Slettholt 16 2:06:40.657 12 Laps 22 Veteran Siljan MCK
55 601 Torkild Tørnby 15 2:02:39.337 13 Laps 20 Veteran NMK Aurskog/Høland
56 256 Alexander Pettersen 15 2:03:26.414 13 Laps 6 B NMK Lier
57 214 Kenneth Kristiansen 15 2:07:37.677 13 Laps 5 B Lunner MC klubb
58 132 Emil Søderkvist 14 1:48:37.387 14 Laps 13 Junior Borg MCK
59 109 Jonas Jøndal Hansen 14 1:59:30.592 14 Laps 0 Junior NMK Lier
60 253 Odd-Petter Skatrud 14 2:01:07.742 14 Laps 4 B NMK Lier
61 545 Carl Christoffer Bruenech 14 2:04:22.002 14 Laps 7 B + Focus MC
62 251 Yngve Bertinussen 14 2:07:07.026 14 Laps 3 B NMK Lier
63 130 Kim Andre Åby 13 1:51:53.561 15 Laps 0 Junior NMK Modum
64 243 Jens Bokander 12 2:02:30.862 16 Laps 2 B NMK Lier
65 115 Martin Hovin Johansen 11 1:13:37.459 17 Laps 0 Junior Skiptvet
66 119 Christer Blakkestad 10 1:17:58.281 18 Laps 12 Junior Rakkestad MSK
67 606 Trond Arnfinn Olsen 9 2:00:52.012 19 Laps 18 Veteran Borg MCK
68 223 Endre Lien 8 1:00:44.545 20 Laps 0 B NMK Lier
69 230 Atle Eriksrud 2 22:52.096 26 Laps 0 B Jevnaker
70 41 Kim Hennum 1 5:47.138 27 Laps 0 Elite NMK Lier
71 252 Torben Walstad 1 11:13.796 27 Laps 0 B NMK Kongsberg
Forrige artikkel:- Fin gjennomkjøring!Neste artikkel:Schjalton Grand Prix i Leirdalen

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki