Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater Kanada Rundt 2009

Komplett resultatliste for den 29. utgaven av Kanada Rundt

Dist. Klasse Nr. Startnr. Navn Klubb Tid
6 km K12-13 1 155 Hanne Ulvund Sylling IF 23,04
6 km K12-13 2 138 Amanda Solberg Sylling IF 28,15
6 km K12-13 3 139 Emilie Solberg Sylling IF 34,29
             
6 km K14-15 1 51 Yvonne Hennum   29,09
             
6 km K16-19 1 111 Silje B. Hørthe Modum 19,13
6 km K16-19 2 118 Astrid Moen Lier IL 24,27
6 km K16-19 3 121 Ida Hennum Lier IL 24,32
6 km K16-19 4 45 Marielle Hansen Sturla 24,40
6 km K16-19 5 122 Oda Ertesvåg Lier IL 25,18
6 km K16-19 6 120 Victoria Røed Ask Lier IL 25,26
6 km K16-19 7 151 Amanda Mehren Sylling skole 10. kl. 27,50
6 km K16-19 8 119 Marthe Eriksen Kaare Lier IL 28,44
6 km K16-19 9 159 Martine Bekken Sylling IF 28,59
6 km K16-19 10 166 Silje Fuglerud Sylling IF 29,53
6 km K16-19 11 172 Sigrid Skustad Sylling IF 30,34
             
6 km K30-39 1 35 Siw Olsen Lier IL 24,56
6 km K30-39 2 134 Lise Hellerud Heia skole 27,04
             
6 km K50-54 1 105 Tove Oppberget Elite 26,49
             
6 km K55-59 1 1 Frances Lütken Sylling IF 26,48
             
6 km K60-64 1 133 Marit Larsen Sturla 25,32
             
6 km M12-13 1 39 John Rasmus Swang Sylling IF 24,41
6 km M12-13 1 60 Marius H. Tronslien Sylling IF 24,41
6 km M12-13 3 108 Kristoffer Fuglerud Ask Lier IL 25,12
6 km M12-13 4 109 Håvard Solheim Flæthe Lier IL 25,21
6 km M12-13 5 56 Adrian Fogth Reksten Sylling IF 27,38
6 km M12-13 6 50 Henrik Hennum   28,57
6 km M12-13 7 127 Emil August Engum Sjåstad / V. Lier 29,15
6 km M12-13 8 80 Jesper E. Fuglerud Sylling IF 30,33
6 km M12-13 9 104 Nils Kristian Svere Sjåstad / V. Lier 40,11
6 km M12-13 10 171 Tor Jørgen Kristiansen Sjåstad / V. Lier 40,11
             
6 km M14-15 1 89 Vetle E. Fuglerud Sylling IF 21,36
6 km M14-15 2 81 Sindre E. Fuglerud Sylling IF 28,09
             
6 km M16-19 1 156 Finn Olav Ulvund Sylling skole 10. kl. 21,00
6 km M16-19 2 147 Haakon Koi Sylling skole 10. kl. 22,23
6 km M16-19 3 142 Jostein Helgesen Sylling skole 10. kl. 24,59
6 km M16-19 4 136 Simen Solberg Sylling skole 10. kl. 25,12
6 km M16-19 5 149 Jan Christian Marheim Sylling skole 10. kl. 25,24
6 km M16-19 6 168 Hans Jørgen Gurandsrud Sylling IF 25,42
6 km M16-19 7 29 Thomas André Johansen Sylling IF 27,25
6 km M16-19 8 144 Mathias Dellnes Sylling skole 10. kl. 27,25
6 km M16-19 9 143 Martin Røed Sylling skole 10. kl. 32,26
             
6 km M30-39 1 154 Valens Ndayisinga Lier voksenopplæring 23,56
             
6 km M40-49 1 116 Odd Arne Vangen Sylling IF 22,27
             
6 km M60-64 1 96 Arne Kristian Røren Eiker Kvikk 30,39
             
6 km M65-69   76 Harald Johansen Holmestrand  
             
12 km K16-19 1 110 Veronica Blom Modum 45,27
12 km K16-19 2 150 Marte Kristiansen Asker SK 54,23
12 km K16-19 3 130 Sigrid Moen Lier IL 64,48
             
12 km K30-39 1 68 Mia Olsen Sylling IF 62,07
12 km K30-39 2 93 Synnøve Stang Lund Sylling skole 65,39
             
12 km K50-54 1 103 Wenche Sand Hansen Gilde BIL 57,41
             
12 km K55-59 1 165 Solfrid Kvemo Sylling IF 70,44
             
12 km M10-11   112 Petter Fuglerud Ask Lier IL  
             
12 km M16-19 1 132 Knut Sindre Mølmen Birkebeineren 46,08
12 km M16-19 2 95 Martin Bekken Nilsen Sylling IF 46,47
12 km M16-19 3 162 Anders Wahl ROS 48,29
12 km M16-19 4 137 Ole Vidar Eriksrud Sjåstad / V. Lier 48,48
12 km M16-19 5 73 Øyvind Paulsen Modum 50,06
12 km M16-19 6 107 Håvard Nygaard Sylling IF 54,30
12 km M16-19 7 145 David Treffen Sjåstad / V. Lier 55,26
12 km M16-19 8 27 Richard Lauritzen Sylling IF 56,06
12 km M16-19 9 98 Emil Moen Torsrudgutta 57,33
12 km M16-19 10 97 Per Magnus Moen Reistad IF 60,22
             
12 km M20-29 1 117 Simen Solberg Lier IL 51,33
12 km M20-29 2 148 Thor Kristian Øvergaard Asker SK 53,23
12 km M20-29 3 170 Henrik Kløften Heia skole 65,53
             
12 km M30-39 1 160 Gerard Cornelissen SK Vidar 41,13
12 km M30-39 2 57 Øystein Mørk Bøler / Heia skole 41,23
12 km M30-39 3 163 Per Tore Røine Nippon Karateklubb 55,01
12 km M30-39 4 59 Peter Aasen Lier IL 56,33
12 km M30-39 5 91 Hendrik Stang Lund CKF Frukten 61,56
             
12 km M40-49 1 101 Sten Gunnar Hansen Asker SK 47,26
12 km M40-49 2 106 Dag Bern Heia skole 47,37
12 km M40-49 3 146 Tor Treffen Sjåstad / V. Lier 51,46
12 km M40-49 4 63 Sten Oluf Horn Sylling IF 52,03
12 km M40-49 5 128 Anders Moen Ditt Tempo 52,29
12 km M40-49 6 164 Espen Larsen Ditt Tempo 52,42
12 km M40-49 7 129 Rune Hennum Ditt Tempo 53,39
12 km M40-49 8 161 Kjell Åby Nedre Eiker Svømmeklubb 54,41
12 km M40-49 9 153 Trond Bekken Drammen BIL 60,49
12 km M40-49 10 114 Morten Fjell Gjensidige BIL 64,31
             
12 km M50-54 1 167 Arne Skretteberg Modum IF 49,11
12 km M50-54 2 113 Terje Ask Lier IL 62,32
12 km M50-54 3 15 Torbjørn Berget Sjåstad / V. Lier 66,13
12 km M50-54 4 16 Johan Dahlgren Sjåstad / V. Lier 66,44
             
12 km M55-59 1 131 Ole Bjørn Braaten Sjåstad / V. Lier 50,12
             
  Trim   2 Alexander Veum    
  Trim   3 Thora Karen Knutsdottir Sylling skole 10. kl.  
  Trim   4 Ole Anders Enger Sylling skole 10. kl.  
  Trim   5 Ann Kristin Holme Lier IL  
  Trim   6 Norita Grønås Lier IL  
  Trim   7 Else Ellevog Gifstad  
  Trim   8 Alf Henry Andersen Sylling IF  
  Trim   9 Anne Marie Dorum Gifstad  
  Trim   10 Bjørg Sørli Olsen Gifstad  
  Trim   11 Ingunn Sørli Olsen Gifstad  
  Trim   12 Bjørg Vikane Gifstad  
  Trim   13 Gry Jeanette Pettersen Gifstad  
  Trim   14 Frode Askekjær Sylling IF  
  Trim   17 Sheena Beate Brenden Sylling skole 10. kl.  
  Trim   18 Ingrid Selma Dahlgren Sylling skole 10. kl.  
  Trim   19 Tora Eidsvåg Sylling skole 10. kl.  
  Trim   20 Siri Myhre Gravdal Sylling skole 10. kl.  
  Trim   21 Aagot M. Gurandsrud Sylling skole 10. kl.  
  Trim   22 Silje Drag Hansen Sylling skole 10. kl.  
  Trim   23 Caroline Haukedal Sylling skole 10. kl.  
  Trim   24 Ida Muggerud Sylling skole 10. kl.  
  Trim   25 Marielle Solberg Sylling skole 10. kl.  
  Trim   26 Guro Søhus Wamstad Sylling skole 10. kl.  
  Trim   28 Cathrine Olsen Gifstad  
  Trim   30 Bente Fossli Gifstad  
  Trim   31 Kristoffer Sørli Olsen    
  Trim   32 Camilla Paulsen Sylling IF  
  Trim   32 Sophia Milde Grunwald Sylling skole 10. kl.  
  Trim   33 Harry Olsen Modum  
  Trim   34 Liv Røed Gifstad  
  Trim   37 Kristin Presterud Mørk Sylling skole 10. kl.  
  Trim   38 Kine Justad Sylling skole 10. kl.  
  Trim   40 Elly Cathrin Bjerknes Sylling skole 10. kl.  
  Trim   41 Helene Revne Stenstad Sylling skole 10. kl.  
  Trim   42 Rebecca Eilevstøl Sylling skole 10. kl.  
  Trim   43 Tuva Hornstuen Bekken Sylling skole 10. kl.  
  Trim   44 Silje Kvemo Dahl Sylling skole 10. kl.  
  Trim   46 Anne Lise Dahlgren Sjåstad / V. Lier  
  Trim   47 Signor Ellingsen Sylling skole 10. kl.  
  Trim   48 Håkon Gulsrud Sjåstad / V. Lier  
  Trim   49 Dag-Frode Gulsrud Sjåstad / V. Lier  
  Trim   52 Rikke Olausen Solberg Sylling IF  
  Trim   53 Linda Johansen Sylling IF  
  Trim   54 Astrid Haukaas Sylling skole 10. kl.  
  Trim   55 Ingebjørg Dahle    
  Trim   58 Ole Alexander Horn Sylling IF  
  Trim   61 Anne-Marie Sylling Heia skole  
  Trim   62 Øyvind Melgaard Sylling IF  
  Trim   64 Elisabet Haukaas Sylling IF  
  Trim   65 Kari Martinsen Dambråtan  
  Trim   66 Wenche Bakke Dambråtan  
  Trim   67 Aina Heslien Dambråtan  
  Trim   69 Karen Øystad    
  Trim   70 Fredrik Frossdal Sylling IF  
  Trim   71 Dorte Kraugerud Sylling IF  
  Trim   72 Stine Frossdal Sylling IF  
  Trim   74 Eva Margrethe Thorrud Sylling IF  
  Trim   75 Elida Gurandsrud Sylling IF  
  Trim   77 Tuva Hjertaas Sylling IF  
  Trim   78 Nora Hjertaas Sylling IF  
  Trim   79 Erik Hjertaas Sylling IF  
  Trim   82 Jonas Mindt Soot Sylling IF  
  Trim   83 Leif Rune Larsen Sylling IF  
  Trim   84 Sindre Green Sylling IF  
  Trim   85 Rune Søhus Sylling IF  
  Trim   86 Jarle Opsal Sylling IF  
  Trim   87 Oda Katrine Oppegård Sylling IF  
  Trim   88 Odd Treffen Sjåstad / V. Lier  
  Trim   90 Britt Lillemoen Treffen Sjåstad / V. Lier  
  Trim   92 Toril Prytz Kverneng Sylling IF  
  Trim   94 Nils Ragnar Ødegård Sylling IF  
  Trim   100 Vilde Fuglerud Sylling IF  
  Trim   102 Christine Holmen Sylling IF  
  Trim   115 Merete Olsen Sylling IF  
  Trim   123 Liv Reiersgård Villa Skaar  
  Trim   124 Frida Johansen Sylling IF  
  Trim   125 Unni Andresen    
  Trim   126 Hedda Stadheim Sylling IF  
  Trim   135 Marta Kukuc    
  Trim   140 Teresa Treffen Sjåstad / V. Lier  
  Trim   141 Helena Treffen Sjåstad / V. Lier  
  Trim   152 Ingrid Mari Sagvik Sylling IF  
  Trim   157 Sandra Eikeland Blix Sylling IF  
  Trim   158 Henrik Eikeland Blix Sylling IF  
  Trim   169 Gjermund Sørstad Lier  
Forrige artikkel:Seiersikker nederlender bestNeste artikkel:Bilder fra Kanada rundt

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki