Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater Eggekollen Opp

Resultatliste for motbakkeløpet Eggekollen Opp 12. september 2009. Tekst, bilder og video kommer på Liernett i løpet av kvelden.

Se også: http://eggekollenopp.no


Kvinner Ungdom
1 3 Heidi Mårtensson Modum FIK 24:17:00  
2 1 Tilla Farnes Hennum Lierbygda O-lag 26:58:00 02:41
3 2 Vilde Aaseth Team Aaseth 29:54:00 05:37
4 249 Yvonne Hennum Sjåstad Vestre Lier 32:54:00 08:37
5 5 Kaja Engum Sjåstad Vstre Lier I 01:07:35 43:18:00

Kvinner Junior
1 12 Silje Bæra Hørthe Modum FIK 21:28  
2 10 Marte Tveten   32:43:00 11:15
  11 Hannah Thunes Mjøndalen -  

Kvinner Senior
1 39 Kjersti Karoline Danielsen SK Vidar 20:11  
2 38 Tone Andreassen Rustad 22:43 02:32
3 34 Synøve Brox sturla 23:22 03:11
4 40 Hege Nja Bjørkmann SK Vidar 23:35 03:24
5 24 Bente Stølan Asker trekkhundklubb 23:45 03:34
6 32 Henriette Sand Milslukern Sport 23:53 03:42
7 28 Heidi Morken Svelvik 24:44:00 04:33
8 36 Ane Norheim Høverstad DBK 24:57:00 04:46
9 31 Martine Nygaard Asker Skiklubb 25:25:00 05:14
10 35 Mari Helgesen DBK 26:38:00 06:27
11 37 Britt Østbye Eriksrud Gardskjerring.com 27:22:00 07:11
12 26 Guro Mile Helgesen DBK 27:58:00 07:47
13 25 Anita Sand Sporting Meren 28:15:00 08:04
14 41 Tone Berit Mohagen DBK 29:08:00 08:57
15 29 Sigrunn Hegg   29:18:00 09:07
16 30 Caroline Mjøen Drøbak-Frogn IL 29:33:00 09:22
17 42 Anne Dahl Bouvet 29:34:00 09:23
18 43 Gry Jacobsen DBK 30:05:00 09:54
19 20 Anita Nybøe Liungen 31:34:00 11:23
20 22 Brita Ladehaug   33:24:00 13:13
21 27 AnnChristin Holme Lier 37:27:00 17:16
  23 Silje Stenstad Nilsen   -  
  21 Ingvild Måkestad Bovim Tjalve -  
  33 Marthe Katrine Myhre Gjøvik Friidrettsklu -  

Menn Ungdom
1 65 Marius Bergane Konnerud IL 21:38  
2 52 Vebjørn Aaseth Team Aaseth 22:14 00:36
3 57 Marcus Braathen Sjåstad Vestre Lier 22:25 00:47
4 55 Brage Reier Groven Sturla 22:34 00:56
5 56 Andreas Haverstad Sjåstad/Vestre Lier 22:56 01:18
  51 Bendik Winsvold Lier IL 22:56 01:18
7 59 Vetle Fuglerud Sjåstad vestre lier 24:54:00 03:16
8 50 Vebjørn Evjen Lier IL 25:01:00 03:23
9 53 Kristoffer Carlsen IL.ROS 26:15:00 04:37
10 67 Ferdinand Mala Schjerven Konnerud ski 26:42:00 05:04
11 60 Torstein Wiiger Opsahl Lier IL 26:52:00 05:14
12 54 Aleksander Morsund Karlsen Lier IL 27:12:00 05:34
13 63 Emil August Engum Sjåstad V. Lier 27:16:00 05:38
14 61 John Rasmus Swang Sjåstad Vestre Lier 27:23:00 05:45
15 62 Jonas Bueie Lier il 27:51:00 06:13
16 64 Henrik Hennum Sjåstad Vestre Lier 29:41:00 08:03
17 68 Sebastian Mala Schjerven Konnerud ski 30:58:00 09:20
18 69 Thor Jørgen Kristiansen Sjåstad Vestre Lier 01:07:35 45:57:00
  66 Martin Kristiansen IL ROS -  
  58 Håvard Landsverk Grim IL Ros -  

Menn Junior
1 84 Hans Kristian Fløystad Sørild FIK 18:12  
2 85 Sindre Løchting Fik Orion 19:06 00:54
3 88 Andreas Hillestad IL ROS 19:09 00:57
4 79 Martin Bekken Nilsen Sjåstad/V.Lier- NTG 19:27 01:15
5 77 Jens Gunnar Torgersen Asker Skiklubb 19:49 01:37
6 83 Herman Kornerud Christensen Konnerud 20:32 02:20
7 98 Jonas Torgersen ASker Skiklubb 20:37 02:25
8 78 Vebjørn Gilde Hernes il 20:56 02:44
9 93 Sondre Evjen Lier IL 22:07 03:55
10 91 Daniel Børnick Konnerud IL 22:19 04:07
11 80 Øyvind Paulsen Modum FIK 22:50 04:38
12 90 Kristian Tobias Andersen Konnerud IL 22:51 04:39
13 97 Morten Schjervenstad Asker Skiklubb 23:05 04:53
14 92 Øyvind Groseth Lier IL 23:45 05:33
15 99 Sondre Skui Lier IL 23:56 05:44
16 89 Bjørn Tore Wik Porsgrunn Sykkel 25:00:00 06:48
17 96 Vemund Rønneberg Røyken OL 25:02:00 06:50
  82 Erik Trøen Lierbygda o-lag 25:02:00 06:50
19 100 Emil Moen Ditt Tempo 25:55:00 07:43
20 76 David Treffen Sjåstad Vestre Lier 26:09:00 07:57
21 81 Magnus Olsson Lierbygda O-lag 27:01:00 08:49
22 95 Glenn Lislelid   29:04:00 10:52
  86 Joachim Sjulstad IF Birkebeinern -  
  75 Emil O. Andersen Konnerud IL -  
  94 Ole-Vidar Eriksrud Team e7 -  
  87 Anders Wahl Wahl racing team -  

Menn Senior
1 149 Øystein Sylta SK Vidar 17:32  
2 148 Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 17:43 00:11
3 190 Kristian Horntvedt Stokke IL 18:01 00:29
4 139 Per Kristian Nygård Vestre Spone IF 18:16 00:44
5 141 Hallvard Nilsen Gular 18:19 00:47
6 167 Øystein Mørk Bøler IF 18:28 00:56
7 184 Eirik Gramstad OSI 18:39 01:07
  131 Per-Christian Lysake Torgersrud E-CO BIL 18:39 01:07
9 195 Knut Engebretsen Over Toppen 18:42 01:10
10 150 Arne Sand Gardsgutta.com 18:45 01:13
11 123 Eirik Kurland Olsen IL ROS/ Team Manpo 18:49 01:17
12 180 Per Øyvind Mythe Hemedal il 18:56 01:24
13 147 Anders Stenbrenden Nordea / Oslo Sports 19:01 01:29
14 161 Jens Arne Svartedal Team Xtra Personell 19:04 01:32
15 129 Gjermund Sørstad Sk Vidar/Sjåstad 19:12 01:40
16 197 Jørn Yngve Tømmerstrand Namdal 19:41 02:09
17 110 Rolv Eriksrud jr. Gardsgutta.com 19:43 02:11
18 144 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslage 19:46 02:14
19 158 Ulf Holmen   19:56 02:24
20 154 Jarle Wermskog Team Oslo Sportslage 20:23 02:51
21 124 Per Christian Stokke OSI 20:26 02:54
22 128 Fredrik Stormo Team Oslo Sportslage 21:09 03:37
23 116 Pål-Andre Thorsby Nesodden ProTour 21:17 03:45
24 189 Runar Gilberg SK Vidar 21:20 03:48
25 202 Jørgen El Fakiri   21:24 03:52
26 155 Terje Skinstad Drammen 21:43 04:11
27 159 Nils Ragnar Hennum Glitre Offroad 21:52 04:20
28 178 Anton Bueie lier il 22:01 04:29
29 204 Arne Gilberg SK Vidar 22:13 04:41
30 168 Kenneth Gavoll-Hansen Team Oslo Sportslage 22:23 04:51
31 165 Bjarne Rud Sjåstad Vestre Lier 22:43 05:11
32 170 Hans Erik Sand Gardsgutta.com 22:48 05:16
33 146 Geir Egge Arbeidsinstituttet, 22:54 05:22
34 188 Henrik Arnold Solli Sportsidiot 22:57 05:25
35 122 Hans Petter Økern Sportsmanden Lier 22:59 05:27
36 198 Lars Bråthen DCK 23:04 05:32
37 120 Ken Tore Tallakstad Team Sinsen Racing - 23:08 05:36
38 176 Vidar Eriksrud Team e7 23:14 05:42
39 169 Tron Rustadbakken Gardsgutta 23:25 05:53
40 135 Fredrik Helmen Gardsgutta.com 23:27 05:55
41 201 Einar Narjord Liungen 23:37 06:05
42 145 Magnus Poverud Semsgjengen 23:49 06:17
43 115 Dag Bern Liungen IF 23:53 06:21
44 130 Hans Petter Fuglerud Lier 23:57 06:25
45 164 Henrik Brøvig   24:01:00 06:29
46 162 Stig Benestad Overtoppen 24:10:00 06:38
47 172 Morten Kløvstad Liungen 24:29:00 06:57
48 136 Espen Poverud   24:33:00 07:01
49 138 Jon Camillo Wille   24:42:00 07:10
50 177 Tor Erling Aanerud Bouvet 24:43:00 07:11
51 173 Jon Arne Fossen Sjåstad Vestre Lier 24:45:00 07:13
52 192 Frank Hansen DBK 24:48:00 07:16
53 134 Arne Skretteberg Modum FIK 24:52:00 07:20
54 113 Anders Moen Ditt tempo 24:53:00 07:21
55 151 Øystein A. Tronvik Team Hagbart Slark 24:56:00 07:24
56 111 Hans Petter Gulbrandsen Berger IL 25:13:00 07:41
57 152 Jan Inge Trontveit Gardsgutta.com 25:16:00 07:44
58 187 Christian Prestegård   25:28:00 07:56
59 179 Paul Myrhaug Gardsgutta.com 25:31:00 07:59
60 185 Frode Stokke Liungen IF 25:43:00 08:11
61 182 Tor Treffen Sjåstad V Lier 25:52:00 08:20
62 112 Knut Olav Schou Drafn SBK/Veritas BI 26:01:00 08:29
63 196 Tome Helgesen DBK 26:14:00 08:42
64 183 Kim Farnes Hansen Lierbygda O-lag 26:59:00 09:27
65 132 Geir Terje Hansen Team SpareBank1 Nor 27:01:00 09:29
66 127 Henrik Helmersmo Gardsgutta.com 27:14:00 09:42
67 156 Tor Egil Skogly Skoglyklinikken 27:15:00 09:43
68 137 Atle Larsen   27:58:00 10:26
69 133 Nils Haugen Liungen/Gardsgutta.c 28:26:00 10:54
70 174 Simen Hagerup Kjeldsen Aron Skiklubb 28:27:00 10:55
71 142 Kjell Rønneberg Røyken OL 28:33:00 11:01
  186 Per Schjerven Konnerud Ski 28:33:00 11:01
73 114 Frode Sundseth Drammen CK 28:45:00 11:13
74 140 Klaus Eriksrud DCK 28:54:00 11:22
75 200 Håvard Måseide Long Distance Man 29:00:00 11:28
76 125 Joachim Abelseth   29:54:00 12:22
77 117 Jørgen Hårberg Jensrud Milslukern Sport 29:57:00 12:25
78 199 Petter Moseide   29:58:00 12:26
79 171 Jan Paulsen Sjåstad V Lier 30:05:00 12:33
80 194 Kai Willy Knutsen Sjåstad Vestre Lier 30:07:00 12:35
81 119 Bjørn Egil Andreassen LIK Fjell 30:56:00 13:24
82 191 Reidar Ladehaug   31:13:00 13:41
83 193 Hellek Haugen   31:18:00 13:46
84 206 Harald Ravn Haugen   31:27:00 13:55
85 203 Jo Bjørnstad Dolly Dimpel 32:03:00 14:31
86 157 Øyvind Hornstuen   32:17:00 14:45
87 181 Chrisander Bøhm Børmarken DBK 32:29:00 14:57
88 248 Tormod Høimyr   34:19:00 16:47
  163 Jon Olav Utgaard   -  
  160 Torkjel Kleppo Grøndalen DFI/Gardsgutta.com -  
  175 Håkon Austad Asker sykkelklubb -  
  166 Henrik Sollie sportsidiot.com -  
  121 Anders Gravdal Team Mjælkesyre -  
  143 Håkon Brox IK Tjalve -  
  153 Nils Harald Vinsvold Mjøndalen -  
  118 Eivind Karfjell Team Sport1 sentrum -  
  126 Anders Brun Hennum Lier IL / Team Aker -  
Forrige artikkel:Endelig O-medaljeNeste artikkel:Video fra Eggekollen Opp

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki