Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Gjennomførte med stil

Her kan finne både plassering og tid til Jonas Gahr Støre og samtlige resultater fra dagens Hauern

Løpere med tilknyttet Lier er uthevet. Sannsynlig kan vi ha oversett noen navn på liunger. Send oss en epost om du finner noen flere liunger på denne lista.

Menn 15-16
1,Vetle Fuglerud, Sjåstad Vestre Lier, 2:35:25, 2,Marius Bergane, Konnerud Il, 2:37:35, 3,Andreas Haverstad, Sjåstad Vestre Lier, 2:43:29, 4,Stian Lie, Birkebeineren, 2:43:36, 5,Johan Christian Rømcke, Drammen Strong, 2:51:17, 6,Torjus Viken Flaten, Birkebeineren, 2:54:48, 7,Herman Lund-Kristensen, Drammen Strong, 2:57:20, 8,Oskar Næss, Svelvik Fotball, 3:06:59, 9,Lars Henrik Verde Thon, Drammen Strong, 3:13:03, 10,Bendik Thun, Konnerud Il, 3:54:29,

Menn 17-18
1,Terje Faugstad Bjertnes, Konnerud Il, 2:31:31, 2,Erlend Leander Johansen, Martinsons, 2:34:33, 3,Martin Sommer Nygaard, Drammens Ballklubb, 2:35:57, 4,Hans Kristian Bonden, Sande Sportsklubb, 2:39:08, 5,August Aaserud, Sande Sportsklubb, 2:39:45, 6,Henrik Bjertnes, Lørenskog Skiklubb, 2:40:25, 7,Magnus Sogn Iversen, Bærums Verk, 2:41:09, 8,Hans Gunnar Gravningen, Sande Sportsklubb, 2:41:18, 9,Erik Trøen, Sjåstad Vestre Lier, 2:41:26, 10,Snorre Børtnes, Drammen Roklubb, 2:46:13, 11,Andreas Andersen, Birkebeineren, 2:47:11, 12,Halvor Horvli, Konnerud Il, 2:47:44, 13,Jakob Vinje, Drammens Ballklubb, 2:51:15, 14,Petter Sturla Ludvigsen, Konnerud Il, 3:00:54, 15,Christian Bergland Pedersen, Mjøndalen IF, 3:07:32, 16,Thomas Kjennerud, Sande Sportsklubb, 3:09:04, 17,Andreas Bendiktsen, Konnerud Il, 3:09:41, 18,Christoffer Pedersen, Aron Skiklubb, 3:12:35, 19,Haakon Elverhøi Koi, Ingen klubb, 3:15:14, 20,Eivind Lindseth, Konnerud Il, 3:19:06, 21,Henrik Bergman, Konnerud Il, 3:50:13, 22,Anders Øilo Marcussen, Oseberg Skilag, 4:03:43, 23,Lars Andreas Vik, Svelvik If, 4:03:44, 24,Henrik Kiil Blomhoff, Ingen klubb, 4:07:05, 25,Sondre Warloff, Ingen klubb, 4:13:30, DNF,Haakon G. Fossen, Sturla, 3:21:10,

Menn 19-20
1,Knut Sindre Mølmen, Birkebeineren, 2:14:13, 2,Anders Wahl, Ros, 2:16:30, 3,Håvard Nygaard, Kringlehølen Il/ Okk Bil, 2:32:17, 4,Anders Bryhn, Il Ros, 2:38:38, 5,fuglerud , Ingen klubb, 2:45:01, 6,Ola Kure Skinnes, Il Ros, 2:52:55, 7,Marius Kaspersen, Drammens Ballklubb, 3:00:31, 8,Nicholas Oskarsson, Konnerud Il, 3:08:05, 9,Knut Fredrik Jahre Ramm, Skiforeningen, 3:09:37, 10,Eirik Ristesund, Konnerud Il, 3:14:30, 11,Jannik Fagerhøi, Ingen klubb, 3:44:50, 12,Ole Andre Bech, Ingen klubb, 3:48:56, 13,Kristen Reistad, Nedre Sigdal If., 4:00:14, 14,Tomess Tronsgaard, Ingen klubb, 4:07:43,

Menn 21-25
1,Kjell-Christian Markset, Koll Il / Team Oso Hotwater, 2:08:13, 2,Per Kristian Nygård, V.Spone IF, 2:10:47, 3,Eirik Solum, Osi, 2:14:20, 4,Anders Brun Hennum, Lier IL, 2:14:46, 5,John Christian Deighan Hanssen, Asker Skiklubb, 2:17:02, 6,Fredrik Stenestø Lille, Sande Sportsklubb, 2:18:28, 7,Even Hersleth, Fana Il/ Østmarka Il/ Nhhi, 2:21:50, 8,Jonas Croff, Rustad I L, 2:23:05, 9,Ove Sollie, Sande Sportsklubb, 2:25:39, 10,Håkon Brox, Tjalve, 2:25:47, 11,Lars Petter Hauge, Valldal Il, 2:27:01, 12,Lage Steen Sofienlund, Konnerud Il, 2:27:42, 13,Anders Dahl, Kråkstad, 2:29:35, 14,Sondre Eriksen, Vikersund IF, 2:31:06, 15,Atle Smenes, Rustad I L, 2:31:31, 16,Christoffer Lundgreen, Løvebakken, 2:35:51, 17,Ole Christian Gohli, Heddal Il, 2:44:46, 18,Jørn Øksendal, Osi, 2:46:28, 19,Fridtjof Aaserud, Sande Sportsklubb, 2:52:11, 20,Eirik Helmen, Frontline Bjj, 2:56:55, 21,Martin Blomhoff Holm, Sk Vidar, 3:00:02, 22,Martin Østberg, Aron Skiklubb, 3:01:14, 23,Jesper Bjerknes, Ingen klubb, 3:02:30, 24,Kristian Østlie, Ceres, 3:05:39, 25,Bendik Bull, Ntnui, 3:05:55, 26,Espen Bjerknes, Ingen klubb, 3:06:16, 27,Christian Sogn Iversen, Ingen klubb, 3:11:11, 28,Sebastian Conrad Håkansson, Åssiden If, 3:13:42, 29,Martin Frantzen, Joggegruppa, 3:13:44, 30,Peder Alvik Sanengen, Ingen klubb, 3:15:43, 31,Isak Haukeland, Ingen klubb, 3:19:23, 32,Ola Stuveseth, Bjørn Myhre Sport, 3:21:53, 33,Vegar Næss, Efteløt IL, 3:22:26, 34,Eirik Knudsen, Konnerud Il, 3:24:20, 35,Simen Eide, Drafn, 3:29:06, 36,Terje Holen, Sæbø Il, 3:30:12, 37,Jan Holmen, Joggegruppa, 3:38:21, 38,Carl-Christian Mannerud, Ingen klubb, 3:41:07, 39,André Fjellkleiv Karlsen, Ingen klubb, 3:47:45, 40,Jørund Evjen Valestrand, Team Valestrand, 3:59:05, 41,Stian Lie Hansen, Hsbun, 4:00:25, 42,Matias Winther, Brannvakta Drammen, 4:01:46, 43,Daniel Hågensen, Bene Agere, 4:16:59, 44,Håkon Haflan, Ingen klubb, 4:26:56, 45,Tomas Bøhm, Ingen klubb, 4:54:01,

Menn 26-30
1, Børre Næss, Efteløt IL, 2:08:12 ( vinner totalt) , 2,Magnus Svingheim, Jevnaker IF, 2:13:59, 3,Lars Petter Stormo, Team Oslo Sportslager, 2:18:48, 4,Petter Berntsen, Bull Ski Og Kajakk, 2:18:58, 5,Kjartan Pedersen Gurholt, Fana Il/nhhi, 2:21:00, 6,Eirik Bjerregaard, Krødsherad IL, 2:23:25, 7,Ove Antvord Haugereid, Ntnui - Langrenn, 2:25:16, 8,Ola Hofseth, Team Trendelenburg, 2:26:10, 9,tOla Holmestad, Bearingpoint, 2:28:36, 10,Lasse Blom, Gjesterud Sikfiskarlag, 2:30:51, 11,Fredrik Helmen, Gardsgutta.com, 2:33:34, 12,Håkon Arnstorp, Ingen klubb, 2:34:10, 13,Jan Vidar Avdal, Melkesyra Il, 2:35:26, 13,Martin Skaugen, Sylling IF, 2:35:26, 15,Asgeir Kvam, Asker Skiklubb, 2:35:27, 16,Magnus Taugbøl, Rambøll, 2:38:02, 17,Halvard Helmen, Frontline Bjj, 2:38:26, 18,Andreas Wirsching, Bergen Skilag, 2:39:17, 19,Øyvind Svare Kristoffersen, Skanska BIL, 2:40:46, 20,Jan Magnus Olaisen, Konnerud Il, 2:41:59, 21,Jon Anders Iversen, Berger IL, 2:42:00, 22,Håkon Bomann-Larsen, Drammens Ballklubb, 2:43:35, 23,Kristian Kullerud, Konnerud Il, 2:44:58, 24,Hans Arnslett, Rambøll, 2:45:32, 25,Dag Aalvik, Nydalens Skiklub, 2:45:40, 26,Anders Storhaug Olsen, For Mamma..., 2:46:02, 27,Dag Torp-Hansen, Bdo Bil, 2:46:19, 28,Tarjei Gautefall Nicolaisen, Drammen Sportsklinikk, 2:47:01, 29,Øystein Bjørkesett, Svene I L, 2:48:15, 30,Christian H. Pedersen, Ernst & Young, 2:49:26, 31,Peder Strand, Bergen Skilag, 2:50:05, 32,Erik Hansen, Almeq - Bil, 2:52:46, 33,Gerhard Gundersen, Aibel, 2:53:45, 34,Paul Myrhaug, Gardsgutta.com, 2:55:53, 35,Olaf Kind, Rømskog Il, 2:56:39, 36,Simen Lund, Hassel BIL, 2:57:49, 37,Erik Schiøtz, Veritas BIL, 2:58:04, 38,Marius Holmen, Overtenning Sk, 2:58:18, 39,Nils Rognerud Drageset, Bergen Skilag, 2:59:08, 40,Lars Ekren, Veritas BIL, 2:59:31, 41,Thomas Næss, Asker Skiklubb, 3:01:26, 42,Eivind Olsen, Oslo Kommune Bil, 3:02:25, 43,Sturla Book, Ingen klubb, 3:03:30, 44,Morten Storli, Oslofjord Triatlon, 3:04:36, 45,Eirik Høiby Ausland, Ingen klubb, 3:04:48, 46,Trond Atle Smedsrud, PricewaterhouseCoopers, 3:05:35, 47,Alf Anders Frydendal, Ttif, 3:08:46, 48,Tarjei Espolin Johnson, Team Waga, 3:09:00, 49,Sigurd Jevne, Aibel, 3:09:18, 50,Jonas Bonne Øyri, Heming Il, 3:10:59, 51,Lars Espen Skjægstad, Hassel BIL, 3:11:40, 52,Tord Hompland, Ingen klubb, 3:11:59, 53,Lars Arnecke Hovland, Ingen klubb, 3:12:44, 54,Anders Wonka, Simostranda Il, 3:14:02, 55,Øystein Refsnes, Ingen klubb, 3:17:26, 56,Joakim Svingen, Terra Bil, 3:18:20, 57,Even Buen Halvorsen, Arsenal Norway, 3:20:28, 58,Lars Haugvad, Flip Squad, 3:20:42, 59,Jørgen Wist, Ernst & Young, 3:21:15, 60,Håvard Klefstad, Ingen klubb, 3:21:19, 61,Lars Erling Thorrud, Ingen klubb, 3:22:03, 61,Marius Brun Hagen, Ingen klubb, 3:22:03, 63,Henrik Kaspersen, Overtenning Sk, 3:23:24, 64,Trond Trondsgård Willard, Flo/kolsås Bil, 3:23:43, 65,Stian Winther, Ingen klubb, 3:24:06, 66,Steinar Andreassen, Søgne Skiklubb, 3:26:01, 67,Morten Sneltvedt, Flo/kolsås Bil, 3:26:19, 68,Bjørn-Tore Olsen, Mestaklubben, 3:27:24, 69,Hans Anton Bjørndalen, Simostranda Il, 3:28:25, 70,Martin Myklebust, Fossum, 3:28:38, 71,Håkon Gundersen, Sparebank 1 Bil, 3:28:40, 72,Steinar Sætre, Ingen klubb, 3:28:51, 73,Bjørn Egil Nygaard, Meteorologen B.i.l/bækkelagets, 3:29:33, 74,Jørgen B. Hoff, Drammen Sykkelklubb, 3:29:44, 75,Fredrik Jensen, Ingen klubb, 3:29:55, 76,Sigve Stabrun, Porteføljestyring, 3:30:43, 77,Anders Ruud Fosnæs, Vikersund IF, 3:33:01, 78,Harald Grut, Glipptak Il, 3:33:08, 79,Hans Martin Johnsrud, Eldretrimmen, 3:34:43, 80,Eivind Ree Hanson, Ingen klubb, 3:37:32, 81,Anders Bjørge, Ingen klubb, 3:38:04, 82,Jakob Schultz, Ready, 3:39:20, 83,Magnus Plåmma Bjørnstad, Fmc Kongsberg Subsea, 3:39:31, 84,Petter Omsted, Ingen klubb, 3:39:34, 85,Jonas Holmberg, Axa Sports Clu, 3:40:14, 86,Øyvind Bjerkseth, Ingen klubb, 3:40:19, 87,Marius Bjerke, Bearingpoint, 3:41:43, 88,Sigbjørn Drøpping, Stabæk Kite Og Badmintonforæni, 3:41:45, 89,Arne Olsøy Grasbekk, Solstad Racing, 3:41:48, 90,Martin Skaar, Nordea, 3:42:04, 91,Anders Halvorsen, Tvnorge, 3:42:49, 92,Svenn Håkon Haug, Kråkstad, 3:42:53, 93,Michal Høiby, Kpmg, 3:43:44, 94,Børge Børresen, Ingen klubb, 3:44:37, 95,Øystein Aaby Haare, Team Blå Extra, 3:46:19, 96,Pål Suseg, Ingen klubb, 3:48:46, 97,Espen V Bjørsnøs, Ingen klubb, 3:49:29, 98,Nicolay Eskildsen, Team Kjekkas, 3:49:42, 99,Christian Fredrik Frøstrup, Otera Avotech Bil, 3:52:01, 100,Kristoffer Eriksen, Kfum Oslo, 3:52:37, 101,Kjetil S. Johansen, Bjørn Myhre Sport, 3:53:00, 102,Øyvind Lauvbakk, Ernst & Young, 3:54:36, 103,Anders Aasterud, Åmot If, 3:54:46, 104,Knut Ekeberg, Nordea, 3:55:36, 105,Erlend Damon Stokke, Ingen klubb, 3:56:12, 106,Morten Lyngved, Ingen klubb, 3:56:26, 107,Anders Haukeli, Ingen klubb, 4:00:48, 108,Axel Henrik Halvorsen, Ingen klubb, 4:03:25, 109,Mikkel Haugstveit, Ingen klubb, 4:04:28, 110,Alf Besseberg, Ingen klubb, 4:04:52, 111,Petter Holthe, Ingen klubb, 4:06:05, 112,Karl Georg Raastad, Ingen klubb, 4:08:39, 113,Lars Wittrup, Ingen klubb, 4:09:46, 114,Nikolai Mathisen, Tvnorge, 4:19:40, 115,Lars Ørving Eriksen, Ingen klubb, 4:21:31, 116,Andre Lundsveen, Ingen klubb, 4:28:30, 117,Stian Hansen Løken, Hassel BIL, 4:29:41, 118,Daniel Zvanut, Ingen klubb, 4:32:23, 119,Fredrik Bjørge Johansen, Ingen klubb, 4:35:40, 120,Peder Gunnar Sandåker, Felle Il, 4:37:16, 121,Torgeir Tegtmeier, Tvnorge, 4:42:39, 122,Christoffer Lyngved, Ingen klubb, 4:47:34, 123,Runar Gunnerud, Ingen klubb, 4:51:51, 124,Fredrik Malterud, Ingen klubb, 4:53:17, 125,Eirik Rommetveit, Ingen klubb, 4:58:51, 126,Petter Tangen, Åmot If, 5:29:34, DNF,Jarle Wermskog, Team Oslo Sportslager, 00:00, DNF,Gordon Nord, Rye, 00:00, DNF,' Opsanger, Kongsberg Defence & Aerospace, 00:00,

Menn 31-35
1,Arne Sand, Gardsgutta.com, 2:11:58, 2,Trond Iversen, Mjøndalen IF, 2:14:11, 3,Jostein Langslet, Milslukern Sport, 2:15:50, 4,Rolv Eriksrud, Sjåstad Vestre Lier, 2:17:24, 5,Halvor Nilsen, Osi, 2:25:42, 6,Pål-André Thorsby, Fopil, 2:26:17, 7,Vegard Østerbø Sørumshagen, Team Sportsgutta, 2:26:55, 8,Håkon Imbsen, Sportsidiot.com, 2:28:29, 9,Karsten Rønning, Bjørn Myhre Sport, 2:29:07, 10,Vidar Lundberg, Sportsidiot.com, 2:29:27, 11,Geir Ødegård, Bene Agere, 2:32:27, 12,Arvid Berge, Vikøy Ik, 2:35:58, 13,Nils Harald Vinsvold, Mjøndalen IF, 2:36:48, 14,Øyvind Wiger, Vikersund IF, 2:37:03, 15,Stian Kvernsmyr, Andebu IL, 2:37:04, 16,Per Kristian Winge, Røa I L, 2:37:18, 17,Torkjel Kleppo, Dfi / Gårdsgutta, 2:37:35, 18,Simen Lofterød, Sportsidiot.com, 2:37:45, 19,Jan Inge Trontveit, Gardsgutta.com, 2:38:39, 20,Sverre Briseid, Tikampen.no, 2:38:50, 21,Stian Ulberg, Leira Il, 2:39:42, 22,Jørn Espen Bolstad, Klinikk Pluss, 2:42:17, 23,Erlend Gjestrud, Gjesterud Sikfiskarlag, 2:42:35, 24,Halvard Vik, Ingen klubb, 2:42:44, 25,Iver Olerud, Telenor Bil, 2:43:24, 26,Bjørn Inge Verås, Bk Ski, 2:43:58, 27,Wiggo Skretteberg, Vikersund IF, 2:44:17, 28,Tor Arne Hansen, DnB NOR BIL, 2:46:26, 29,Ole-Jacob Følling, Ingen klubb, 2:46:52, 30,Vemund Handeland, Bærum Skiklubb, 2:48:14, 31,Henrik Backe Langum, Drammen Kom.BIL, 2:48:22, 32,Erik Aamann, Partner1 Bemanning, 2:50:26, 33,Kjetil Green, Konnerud Il, 2:51:38, 34,Jon Solheim, Ingen klubb, 2:53:20, 35,Jørgen Krog, Rødenes IL, 2:55:02, 36,Dag Jean-Hansen, Ingen klubb, 2:55:43, 37,Øystein Riise, Ingen klubb, 2:56:29, 38,Andreas Hellstrøm, Team Gåping, 2:56:57, 39,Ole Jakob Hansen, Vestre Nøste Skibataljon, 2:57:30, 40,Henrik Helmersmo, Gardsgutta.com, 2:58:18, 41,Tor Harald Johansen, PricewaterhouseCoopers, 2:58:33, 42,Petter Hodt Bjerke, Vestre Nøste Skibataljon, 3:01:29, 43,Jon Gerhard Løvendal, Drammen Politi IL, 3:01:50, 44,Trond Vidar Storhaug Kjellén, For Mamma..., 3:01:55, 45,Knut Jørgen Hope, Rye, 3:02:04, 46,Tore Haslemo, Sportsklubben Rye, 3:02:20, 47,Jan Henrik Høilund, Sportsklubben Rye, 3:03:10, 48,Lars Skarstad Knudsen, Team Waga, 3:03:41, 49,Thomas Dertz, Framfjorden Il, 3:04:03, 50,Terje Solberg-Jacobsen, Agder Energi Bil, 3:05:14, 51,Øystein Røe, Ambisjoner.no, 3:06:03, 52,Andreas Aaberg, Powerade - Gi Jernet, 3:06:16, 53,Kristoffer Hope Andersen, Bk Ski, 3:08:26, 54,Tormod Leon Eriksen, Beijer Electronics, 3:09:24, 55,Kyrre Stub, Telenor Bil, 3:09:31, 56,Anders Kristiansen, Ingen klubb, 3:09:48, 57,Tor Bådshaug, Ingen klubb, 3:11:11, 58,Gunnar Luther, Otera Avotech Bil, 3:11:42, 59,Axel Aulie, Fondsfinans Bil, 3:12:34, 60,Mats Sæterkvist, Rye, 3:13:15, 61,Stig Arne Moen, Ingen klubb, 3:13:21, 62,Jan Børge Loe, Loe Betongelementer, 3:13:39, 63,Knut Solberg, Ingen klubb, 3:17:13, 64,Erik Solheim, Pareto Bil, 3:17:43, 65,Erlend Mebust, Team Smart Board, 3:19:52, 66,Lars Lieng Opdahl, Ingen klubb, 3:20:22, 67,Eirik Andersen, Vestfossen, 3:20:37, 68,Marius Slagsvold, Eventyret.com, 3:21:25, 69,Anders Skogen, Stavanger Golfklubb, 3:21:31, 70,Henrik Bachke Madsen, Bene Agere, 3:23:02, 71,Kim R. Kristiansen, Tranby Kjeks Og Stilas, 3:23:53, 72,Martin Haugmo, Ingen klubb, 3:24:18, 72,Erik Anonsen, Ingen klubb, 3:24:18, 74,Per Bjarne Lindstad, Ingen klubb, 3:24:32, 75,Trond Brunborg, Kongsberg Defence & Aerospace, 3:25:45, 76,Jan Kristian Stensland Haugnæss, Ingen klubb, 3:29:59, 77,Per Olav Sætre, Aker Solutions Bil, 3:30:58, 78,Geir Einar Flathen, Ingen klubb, 3:31:54, 79,Martin Veiseth, Ernst & Young, 3:33:33, 80,Mads Fuglesang, Fugleflukten, 3:34:46, 81,Frank Keller, Aftenposten, 3:34:51, 82,Einar Sagberg, Team Trendelenburg, 3:35:01, 83,Henrik Raastad-Hoel, Ros, 3:35:28, 84,Erik Burås, Ingen klubb, 3:37:07, 85,Håvard Buttingsrud, Ingen klubb, 3:37:13, 86,Erik Kaggestad, Statkraft Bil, 3:38:19, 87,Søren Chr. Helmen, Gardsgutta.com, 3:38:45, 88,Torgeir Micaelsen, Mjøndalen IF, 3:38:48, 89,Eirik Horjen, Ingen klubb, 3:39:25, 90,Magne Helgheim, Ingen klubb, 3:39:49, 91,Reier Andre Sønju, Åmot If, 3:40:41, 92,Michael Jonas Nes, Ingen klubb, 3:42:50, 93,Dag Billit, Kongsvinger Il, 3:43:21, 94,Anton Saba, Ingen klubb, 3:43:42, 95,Frode Jordahl, Aabling Handel, 3:44:38, 96,Tor Klaveness, Ingen klubb, 3:45:40, 97,Mads Thorsen, Klp BIL, 3:46:14, 98,David Besseberg, Ingen klubb, 3:46:28, 99,Jeremy Toussaint, Ingen klubb, 3:46:55, 100,Eirik Skjerping, Ntnui, 3:49:42, 101,Finn Arne Høigaard, Ingen klubb, 3:49:50, 102,Marcus Hultgren, Ingen klubb, 3:51:08, 103,Andreas Dreier, Ingen klubb, 3:54:08, 104,Eigil Husby, Løyte Gård & Anlegg As, 3:54:59, 105,Ole Eek, Telenor Bil/team Peltonen, 3:55:23, 106,Åge Johan Ellingsen, Storefjell, 3:56:27, 107,Per Christian Akselsen, Hassel BIL, 3:57:33, 108,Ruben Sandli, Ingen klubb, 3:58:33, 109,Øyvind G. Olsøy, Bjørn Myhre Sport, 3:58:49, 110,Christian Johansson, Ernst & Young, 4:02:20, 111,Gunnar Thorvaldsen, Fenistra Bil, 4:03:37, 112,Martin Winther, Brannvakta Drammen, 4:03:49, 113,Stein-Roar Skånhaug Bjørnstad, Ingen klubb, 4:06:25, 114,Espen Folkedal, Ingen klubb, 4:06:28, 115,Lars Petter Hansen, Åmot If, 4:07:01, 116,Petter Nordahl, Ingen klubb, 4:07:32, 117,Anders Hvinden, Ingen klubb, 4:08:45, 118,Jo Christiansen, Ingen klubb, 4:11:13, 119,Daniel Picard, Ingen klubb, 4:11:49, 120,Trond-Inge Weatherup, Sturla, 4:11:50, 121,Lars Erik Andersen, Hassel BIL, 4:13:06, 122,Per-Arthur Raastad, Deloitte, 4:14:29, 123,Tore Deinboll, Sturla, 4:15:22, 124,Amund Drønen Ringdal, Austevoll, 4:18:58, 125,Lasse Andre Sletaker, Bergkameratene Ski, 4:19:54, 126,Andrè Oldebråten, Krampa Il, 4:20:14, 127,Knut Lormann Larsen, Bakgårdsgutta, 4:20:37, 128,Thomas Mathisen, Ingen klubb, 4:23:22, 129,Ståle Matre, Ingen klubb, 4:27:13, 130,Per Fjelddalen, Af Gruppen Bil, 4:40:52, 131,Kornelius Try, Ingen klubb, 4:43:11, 132,Stian Løkken, Årefjorden Triathlon, 4:45:00, 133,Lars Brunborg, Team Ousland, 4:55:41, 133,Kim Vågenes, Team Ousland, 4:55:41, DNF,Henrik Magnusson, Birkebeineren, 00:00,

Menn 36-40
1,Thomas M. Knutsen, Ingen klubb, 2:22:21, 2,Bjarne Rud, Sjåstad Vestre Lier, 2:23:27, 3,Klaus Øiseth, Team Sport 1 Sentrum/Hafslund, 2:23:28, 4,Kenneth Gavoll-Hansen, Team Oslo Sportslager, 2:23:52, 5,Eirik Gunnar Bjørge, Sportsklubben Rye, 2:24:56, 6,Frode Stubberud, Maxbo Torstvedt, 2:25:26, 7,Rune Høiås, Bjørn Myhre Sport, 2:26:10, 8,Knut Ole Thoreplass, Gjesterud Sikfiskarlag, 2:27:55, 9,Tron Rustadbakken, Gardsgutta.com, 2:28:23, 10,Oddarne Nerigård, Ingen klubb, 2:29:01, 11,Jon Camillo Wille, Søreng SK, 2:35:07, 12,Håkon Kylland, Drammens Ballklubb, 2:35:19, 13,Jostein Hvamb, Heddal Il, 2:35:38, 14,Henrik Langeland, Team United Bakeries, 2:38:11, 15,Morten Schau, Pyramidegutta Skilag, 2:38:18, 16,Håvard Fagervoll Olden, Opil, 2:39:50, 17,Mikkel Myrvold, Team Ak, 2:42:04, 18,Pål Remy Østbye, Ernst & Young, 2:42:08, 19,Håkon Wold, Vianova Bil, 2:42:14, 20,Torgeir Haug, Lisleherad Il, 2:42:55, 21,Hans Joachim Motzfeldt, Nordic Carbon Fund, 2:43:02, 22,Lars Furuseth, Oseberg Skilag, 2:43:04, 23,Trond Espen Haug, Stabil, 2:43:17, 24,Kristoffer Enger, Heia Drammen, 2:45:29, 25,Morten Mølmann, Ceres, 2:46:15, 26,Geir Sandvik, Øyestad If, 2:48:25, 27,Jørgen Sørensen, Birkebeineren, 2:48:30, 28,Geir Hargott, Botne Skiklubb, 2:50:03, 29,Joachim Helstad, Ingen klubb, 2:50:10, 30,Arne Myklemyr, Oslo Kommune Bil, 2:52:38, 31,Andreas Fleischer, Data Respons Bil, 2:52:46, 32,Per Torger Skretteberg, Ingen klubb, 2:53:42, 33,Lars Hoftun, Ingen klubb, 2:53:56, 34,Mads A Larsen, Soon Ck, 2:54:21, 35,Lars-Jakob Alveberg, Akeforeningen I Oslo, 2:55:06, 36,Fred Lyhus, Eiker Cykkelklubb, 2:55:45, 37,Trond Johansen, Hyggen IF, 2:55:56, 38,Frode Myrvang, Mjøndalen IF, 2:56:14, 39,David Løver, Modum O-Lag, 2:56:45, 40,Runar Larsen, Sandefjord Ok, 2:56:48, 41,Dag Erlend Lohne Mohn, Drammen Strong, 2:57:53, 42,Einar Dale, Svett, 2:58:01, 43,Jakob Rusten, Ingen klubb, 2:58:31, 43,Hans Vigstad, Ingen klubb, 2:58:31, 45,Dag Chr. Clausen, Ingen klubb, 3:00:57, 46,Tore Vesgård, Opil, 3:00:58, 47,Anders Sønsthagen, Opil, 3:01:02, 48,Per Rune Weimoth, Aga Klubben BIL, 3:02:02, 49,Håvard Bungum, Framfjorden Il, 3:02:35, 50,Arne Gunnar Ellevold, Fuvo, 3:02:41, 51,Lars Moen, Ingen klubb, 3:03:14, 52,Pål Berg, Mbricks, 3:03:56, 53,Tom Bergan, Fet O-Lag, 3:04:15, 54,Bjørn Trygve Hansen, Sturla, 3:04:30, 55,Morten Karlsen, Tomra Bil, 3:04:39, 56,Lars Johan Havdal, Botne Sk/team Vintersport, 3:05:31, 57,Torben M Henriksen, Botne Skiklubb, 3:07:02, 58,Arne Dolven, Moss Maritime Bil, 3:07:26, 59,Geir Bodahl, Drammen Politi IL, 3:08:22, 60,Rune Larsen, Eiker Cykkelklubb, 3:08:57, 61,Stein Kjølstad, Vinghoeg Bil, 3:10:08, 62,Arve Hauklien Røren, Drammen Kom.BIL, 3:10:15, 63,Stain Berg, Drbv Idrettslag, 3:10:25, 64,Roger Werner Laug, Team Corena, 3:10:28, 65,Eirik Flaten, Møller B.i.l., 3:10:44, 66,Roar Hennum, Statnett Bil, 3:11:28, 67,Jarle Teige, Tønsberg Triathlon, 3:12:19, 68,Alf Vegar Nymoen, Ingen klubb, 3:13:13, 69,Ole Martin Bakken, Statoil BIL, 3:13:49, 70,Kjetil Grinde Olsen, Bjørn Myhre Sport, 3:13:57, 71,Michel Van Der Spruyt, Ingen klubb, 3:14:42, 72,Morten Martinsen, Dr. Techn Olav Olsen Bil, 3:14:46, 73,Odd Einar Ingebretsen, Ingen klubb, 3:14:52, 74,Jan Frode Skålevåg, Jutul Il, 3:15:13, 75,Halvor Eggen, Nesodden If, 3:15:17, 76,Trond T. Dybvik, Ferd As, 3:16:07, 77,Tommy Solbakke, Ingen klubb, 3:16:58, 78,Niklas Larsson, Ingen klubb, 3:17:33, 79,Carlos Fernando Hernandez Vråle, Det Norske Veritas, 3:19:21, 80,Andreas Fuglesang, Fugleflukten, 3:19:26, 80,Tage Båtsvik, Skeid, 3:19:26, 82,Roar Finnebråten, Heddal Il, 3:19:55, 83,Pål Pedersen, Konnerud Il, 3:22:30, 84,Håkon Brager-Larsen, Skanska Norge, 3:22:33, 85,Paal Wollert Johansen, Tomra Bil, 3:22:51, 86,Jon Ivar Kroken, Telenor Bil, 3:24:12, 87,Tom Brataas, DnB NOR BIL, 3:25:15, 88,Harald Nisi, Gransherad IL, 3:26:23, 89,Tore Syvertsen, Ingen klubb, 3:26:35, 90,David Correia Hemmingsen, Drafn, 3:26:57, 91,Bjørn Erik Bergslien Næss, Powder And Hazzard, 3:27:45, 92,Åsgeir Nord, Kolbotn Sk, 3:28:19, 93,Carl Fredrik Paasche, Maxbo Torstvedt, 3:28:52, 94,Kåre-Olav Stensløkken, Ingen klubb, 3:29:17, 95,Gunnar Maugerud, Flesberg IL, 3:30:01, 96,Magnus Langlien, Entreprenørservice, 3:31:11, 97,Per Magne Rønne, Ingen klubb, 3:31:25, 98,Marius Kongsgården, Rs Platou Markets, 3:31:26, 99,Christian Strand, Ingen klubb, 3:32:15, 100,Bo Erixon, Ingen klubb, 3:33:01, 101,Stein Roger Mundal, Konnerud Il, 3:34:09, 102,Hans Petter Rømme, Gardsgutta.com, 3:36:25, 102,Kristoffer Engh Svenning, Ingen klubb, 3:36:25, 104,Finn Håvard Solberg, Merethe Trøanz, 3:37:11, 105,Odd Nilsen, Ingen klubb, 3:37:43, 106,Mats Trevland, I.l Skade, 3:39:43, 107,Svenn Aamodt, Ingen klubb, 3:39:59, 108,Pål Erik Tysvær-Sørensen, Ingen klubb, 3:40:36, 109,Bernt Ole Thomsen, Ingen klubb, 3:40:51, 110,Sindre Rønning, Bos, 3:42:12, 111,Carl Christian Bachke, Ingen klubb, 3:43:27, 112,Erik Myhre, Eltek, 3:44:49, 113,Espen Skrimstad, Porteføljestyring, 3:45:32, 114,Johnny Almenning, Fokus Aktiv, 3:46:05, 115,Nicolai Wahl, Ingen klubb, 3:46:07, 116,Anders Hørthe, Sylling IF, 3:46:41, 117,Knut Aalde, Sweco Bil, 3:48:30, 118,Bent Grønlund, Hassel BIL, 3:49:16, 119,Rune Magnus Thomassen, Tønsberg Triathlon, 3:50:03, 120,Tor Bjarne Christensen, Ingen klubb, 3:50:19, 121,Tom Eirik Ruud, Konnerud Il, 3:50:21, 122,Christian Raabe Frantsen, Ingen klubb, 3:50:52, 123,Erik Magnussen, Albjerk Bil, 3:52:14, 124,Ketil Wold, Ava Eiendom As, 3:53:17, 125,Bent-Håkon Lauritzen, Ingen klubb, 3:55:21, 126,Mauritz Løvgren, Enjoyit As, 3:56:11, 127,Thomas Grindstad, Ingen klubb, 3:57:00, 128,Anders Fossen, Ingen klubb, 3:57:03, 129,Egil Chr. Hoen, Petri, 3:57:36, 130,Roger Eidstad, Holmen IF, 3:57:50, 131,Mads Strøm Kopperud, Ingen klubb, 3:57:57, 132,Stian Kristiansen, Sweco Bil, 3:58:14, 133,Lars Kristoffer Loe, Loe Betongelementer, 3:59:04, 134,Roald Skeide, Revisor-Gruppen, 3:59:58, 135,Morten B. Hæhre, Åmot If, 4:01:19, 136,Christian Belck-Olsen, Ingen klubb, 4:01:54, 137,Hans Einar Ødegård, Drammens Ballklubb, 4:01:56, 138,Christian Berg-Henry, Tønsberg Triathlon, 4:02:11, 139,Anders Ask, PricewaterhouseCoopers, 4:02:13, 140,Reidar Sveen, Ingen klubb, 4:03:16, 141,Thomas Steen Hofstad, Ingen klubb, 4:06:13, 142,Arne Lier, Sylling IF, 4:06:24, 143,Tom Atle Bordevik, Ingen klubb, 4:06:38, 144,Yusman Kamaleri, Malaysia/ Sintef, 4:06:39, 145,Terje Olin Braathen, Ingen klubb, 4:06:47, 146,Richard Tandberg Olsen, Petri, 4:07:26, 147,Terje Ottesen, Ingen klubb, 4:08:06, 148,Rune Andersen, Ingen klubb, 4:12:28, 149,Jan Vidar Thormodsrud, Onkel Stugo, 4:18:50, 150,John Larsen, Ingen klubb, 4:18:54, 151,Fredrik Smedaas Johnson, Ingen klubb, 4:19:30, 152,Øystein Green, Konnerud Il, 4:21:20, 153,Rune Paule, Vestfossen, 4:22:50, 154,Jan Petter Fredstad, Tvnorge, 4:24:00, 155,Bjørn Sunde, Konnerud Il, 4:28:38, 156,Kjell Petter F Eidsvik, Ingen klubb, 4:30:32, 157,Carl Roar Aamli, Ingen klubb, 4:34:49, 158,Frederik Günther, Årefjorden Triathlon, 4:44:26, 159,Lars-Even Mehlum, Papyrus Sk, 4:44:37, 160,Eivind Fuglum, The Need For Speed, 4:49:52,

Menn 41-45
1,Torleif Ahlsand, Kjelsås / United Bakeries, 2:21:50, 2,Frode Lindblom, Vindbjart Il - Ski, 2:25:18, 3,Vegard Fluge Samuelsen, Aibel, 2:25:59, 4,Geir Egil Norbom, Konnerud Il, 2:26:10, 5,Lars Bjarne Reed, Milslukern Sport, 2:27:39, 6,Tom Widerøe, Vul, 2:28:11, 7,Rangvald Reed, Milslukern Sport, 2:29:18, 8,Morten Endreson, Ingen klubb, 2:29:26, 9,Morten Kløvstad, Liungen, 2:29:52, 10,Helge Bonden, Sande Sportsklubb, 2:31:09, 11,Trond Collett Østensen, Konnerud Il, 2:32:09, 12,Frode Ingar Karlsen, Liungen, 2:32:35, 13,Hans Petter Transet, Ros, 2:35:39, 14,Jan Kildahl, Vul, 2:37:06, 15,Olav Tungesvik, Jardar, IL, 2:38:13, 16,Leif Erik Tangen, Botne Skiklubb, 2:41:04, 17,Rune Winnes, Kudalen Il, 2:41:05, 18,Kjetil Røine, Spruten Gsk, 2:41:23, 19,Tore Lae, Gk Norge As, 2:42:15, 20,Geir Frøvoll, Eggedal IL, 2:42:55, 21,Terje Larsen, Glassverket IF, 2:44:16, 21,Bjørn Svendsen, Mjøndalen IF, 2:44:16, 23,Rolf Berg, Datarespons Bil, 2:44:21, 24,Espen Lunøe, Nydalens Skiklub, 2:44:24, 25,Roar Larsen, Botne Skiklubb, 2:44:31, 26,Svein-Olav Torø, Bk Ski, 2:45:32, 27,Tor-Arne Østlie, Ceres, 2:46:13, 28,Jon Arne Fossen, Sjåstad Vestre Lier, 2:46:21, 29,Øystein Grande, Det Norske Veritas, 2:46:22, 30,Hans Randby, Oseberg Skilag, 2:46:26, 31,Asbjørn R Hansen, Gyldenløve Cigar Selskab, 2:48:13, 32,Isak Nils Triumf, Kautokeino il, 2:48:24, 33,Rune Ek, Hvittingfoss Il, 2:48:50, 34,Christian Gløgård, Nittedal Il, 2:50:40, 35,Dag Haug, Torshov Sk, 2:51:24, 36,Arvid Utby, Konnerud Il, 2:52:21, 37,Per Erik Larsen, Runar, 2:52:30, 38,Bernt Sverre Mehammer, Sportsklubben Rye, 2:53:27, 39,Ole Johan Kvan, Drammens Ballklubb, 2:54:14, 40,Dag Kristen Solberg, Lyn, 2:55:13, 41,Lars Baklid, Konnerud Il, 2:55:56, 42,Tor Lid Wåle, Ivrig, 2:56:25, 43,Steinar Svenningsen, Team Nutriway/åslia Skilag, 2:58:08, 44,Jonny Ruud, Telenor Bil, 2:59:55, 45,Svein Helge Stadsvik, Ingen klubb, 3:00:57, 46,Audun Fevik, Bm Sport, 3:01:14, 47,Torgeir Larsen, Ingen klubb, 3:01:37, 48,Håkon Andersen, Ingen klubb, 3:02:00, 49,Wilfred Østgulen, Follo Sk, 3:02:18, 50,Ketil Flagstad, Sweco Bil, 3:02:55, 51,Knut Bukve, Sportsbui As, 3:05:10, 52,Alexander Helberg, Birkebeineren, 3:05:36, 53,Sven Danielsen, Drammen Seilforening, 3:06:07, 54,Tommy Flaten, Heiberg & Tveter As, 3:06:56, 55,Jostein Lundberg, Il Ros / Södra Cell Tofte Bil, 3:08:04, 56,Arve Inge Leirvik, Glitre Offroad, 3:09:20, 57,Christian Aamodt, Eie, 3:09:21, 58,Steinar Låg, Veritas BIL, 3:09:36, 59,Ronny Nygaard, Bjørn Myhre Sport, 3:11:10, 60,Erik Saugerud, Konnerud Il, 3:12:49, 61,Gunnar Berge, Rustad I L, 3:13:00, 62,Atle Valvik, Drammen Sykkelklubb, 3:13:31, 63,Frode Skjemstad, Kirsebærstien Sk, 3:13:40, 64,Torstein Pedersen, Telenor Bil, 3:14:37, 65,Bjørn Solheim, Hyggen IF, 3:15:23, 66,Bjørn Ingar Østnæs, Bjørn Myhre Sport, 3:16:11, 67,Bjørn Bak, Birkebeineren, 3:16:20, 68,Bjørnar Skatvedt, Andebu Sparebank Bil, 3:17:09, 69,Peter Carlsen, Ros, 3:17:58, 70,Erik Aasen, Kirsebærstien Sk, 3:18:28, 71,Øyvind Degnes, Haukåsen Øl Og Jogg, 3:19:12, 72,Frode Roa, Ingen klubb, 3:19:47, 73,Anders Johansen, Granholt, 3:20:17, 74,Geir Lindholm, Ingen klubb, 3:23:03, 75,Bjørn Windfeldt, Staples, 3:23:48, 76,Jørn Haagensen, Pensjonslink, 3:23:50, 77,Øystein Isaksen, Bypost, 3:26:30, 78,Jan Barosen, Ingen klubb, 3:27:11, 79,Sigurd Simpson-Larsen, Rollag Og Veggli Idrettslag, 3:27:17, 80,Svein-Håvard Liseth, Ingen klubb, 3:29:53, 81,Christer Tryggestad, Ingen klubb, 3:30:18, 82,Lars Einar Karlsen, Brannvakta Drammen, 3:30:37, 83,Reidar Sæther, Veidekke IL, 3:32:11, 84,Terje Thorstensen, Drammen Bandy, 3:32:14, 85,Svein Erik Sandvold, Opil, 3:32:36, 86,Terje Henriksen, Statkraft Bil, 3:33:08, 87,Einar Stokke Amundsen, Ingen klubb, 3:35:13, 88,Torgeir E. Andersen, Brannvakta Drammen, 3:38:17, 89,Jonas Rojahn, Ingen klubb, 3:38:36, 90,Arve Rönnskär, Konnerud Il, 3:39:34, 91,Børge Svardal, Drammen Sykkelklubb, 3:41:29, 92,Torgeir Hjellnes, Leeds United Ski-Club, 3:42:20, 93,Emil Rojahn, Ingen klubb, 3:45:12, 94,Frode Eriksen, Bbl, 3:45:43, 95,Bjørn Håkonsen, Eiker Cykkelklubb, 3:45:53, 96,Thomas Houge, Tvnorge, 3:46:24, 97,Arve Nøst, Vollen Ul, 3:46:39, 98,Geir Bjørnstad, Abb Bil, 3:48:20, 99,Rolf Ruth, Sykehuspartner, 3:48:56, 100,Sverre Josefsen, Kjommekroken Sk, 3:49:23, 101,Trond Risvik, Glitre Offroad, 3:49:51, 102,Knut Toftemo, Esko-Graphics Kongsberg, 3:52:07, 103,Jan-Erik Sandengen, Ingen klubb, 3:53:02, 104,Bård Vestgård, Ingen klubb, 3:53:56, 105,Aasmund Grasbekk, Solstad Racing, 3:54:04, 106,Arne Vannebo, Ava Eiendom As, 3:54:09, 107,Thomas Berg, Gåping IL, 3:54:52, 108,Henrik Risøy, Oslo Lærerne, 3:58:16, 109,Petter Sørensen, Haragarn Ck, 3:58:31, 110,Erik Allum, Ingen klubb, 3:59:10, 111,Knut Nordheim, Statoil BIL, 4:00:02, 112,Espen Mjølid, Ingen klubb, 4:00:50, 113,Svein Olav Vik, Svelvik If, 4:03:43, 114,Jan Erik Fevang, Brannvakta Drammen, 4:04:06, 115,Ivar Jensen, Ingen klubb, 4:04:13, 116,Bjørn Viggo Gregersen, Ingen klubb, 4:04:30, 117,Johnny Korsbøen, Ingen klubb, 4:08:02, 118,Asbjørn Sørensen, NRK Bil, 4:09:26, 119,Knut Magne Tolo, Lommedalen Il, 4:10:17, 120,Ingvar Aaberg, Paradial Bik, 4:10:35, 121,Morten Henriksen, Gåping IL, 4:17:46, 122,Steinar Monge, Årefjorden Triathlon, 4:18:44, 123,Hans Olav Stensli, Statens Kartverk Bil, 4:21:00, 124,Heming Herdlevær, Statens Kartverk Bil, 4:22:48, 125,Erik Try, Konnerud Il, 4:23:03, 126,Roy Bostrøm, Konnerud Il, 4:32:59, 127,Vegard Thorstensen, Drafn, 4:57:32.

Menn 46-50
1,Jon Gunnar Fjell, Bjørn Myhre Sport, 2:14:22, 2,Kristen Aaby, Bjørn Myhre Sport, 2:15:04, 3,Andreas Engebretsen, Overtoppen/Bull Ski & Kajakk, 2:22:10, 4,Einar Narjord, Liungen, 2:26:46, 5,Nils Ragnar Hennum, Glitre Offroad, 2:26:54, 6,Paul Vanberg, Hank Williams Racing Team, 2:32:37, 7,Leif Ivar Soleim, Rye, 2:32:38, 8,Lasse Cramer, Glassverket IF, 2:33:00, 9,Jarle Lome, Fearnsport, 2:34:35, 10,Stein Yri, O.k.k. Bil, 2:37:05, 11,Jan Olav Nybo, Oslo Kommune Bil, 2:39:32, 12,Tore Angelsen, Opplysningskontoret For Frukt, 2:40:32, 13,Torkjel Nesheim, Jardar, IL, 2:43:04, 14,Bjørn Anders Hagen, Ros, 2:43:24, 15,Martin Svenungsen, Fmc Technologies, 2:43:33, 16,Jan Morten Røkaas, Nbbo Bil, 2:46:19, 17,Tore Kjølseth, Nydalen Skiklubb, 2:46:38, 18,Dag Fjellstad, Kjelsås, 2:48:09, 19,Vegard Holmen, Birkebeineren, 2:48:22, 20,Kai Willy Kristiansen, Sjåstad Vestre Lier, 2:49:14, 21,Olav Stadaas, Heming, 2:49:23, 22,Sverre Huse, Overtoppen, 2:49:36, 23,Ragnar Sendstad, Livsnyterne, 2:49:43, 24,Svein Hjelmås, Rustad I L, 2:49:44, 25,Sjur Vindal, Team Tiramisisu, 2:51:23, 26,Anders Gulbrandsen, Hafslund BIL, 2:51:42, 27,Harald Sverdrup, Overtoppen, 2:53:28, 28,Tom Oddvar Christensen, Glassverket IF, 2:53:49, 29,Jarle Haug, Heming, 2:55:04, 30,dag Steenfeldt-foss, Holmen IF, 2:55:49, 31,Geir Andersen, Birkebeineren, 2:56:01, 32,Hans Martin Lie, Drammen Sykkelklubb, 3:02:02, 33,Ola Håvard Hole, Statens Vegvesen, 3:03:30, 34,Arne Lie, Oto, 3:03:42, 35,Roar Bye, Modum FIK, 3:03:59, 36,Olav Engebråten, Ingen klubb, 3:04:05, 37,Lasse Bing Larsen, Ingen klubb, 3:04:52, 38,Frank Hansen, Dbk, 3:04:53, 39,Jonas Gahr Støre, IL Heming, 3:06:14, 40,Torbjørn Hansen, Ingen klubb, 3:06:23, 41,Per Ole Justad, Filtvet Fremad, 3:07:04, 42,Lars-Erik Nygaard, Asker Skiklubb, 3:07:23, 43,Lars-Anders Breivik, Meterologen Bil, 3:07:43, 44,Ole Erik Dammen, Ingen klubb, 3:09:18, 45,Morten Almsbakken, Drammen Politi IL, 3:10:23, 46,Jan Erik Berg, Liungen, 3:10:33, 47,Hans Olav Wåle, Nortura Ba, 3:11:16, 48,Petter Løe, Heddal Il, 3:11:18, 49,Petter Berggren, Hassel BIL, 3:12:17, 50,Svein Storemoen, Rollag, 3:12:18, 51,Arild Finstad, Bk Ski, 3:12:36, 52,Runar Gundesø, Agr Bil, 3:13:47, 53,Espen Skar, Rask, 3:14:49, 54,Oddvar Grim, Ros, 3:15:03, 55,Thorbjørn M Løken, Kudalen Il, 3:15:14, 56,Mathys Truyen, Lyn, 3:15:40, 57,Christian Schibsted, Ros, 3:16:05, 58,Øyvind Linnebo, Asker Skiklubb, 3:16:11, 59,Eivind Selvig, Kjelsås, 3:16:51, 60,Per Arne Engebretsen, Kings, 3:17:37, 61,Per Bjarne Carlsen, Sylling IF, 3:19:28, 62,Magne Myrhaug, Sjåstad Vestre Lier, 3:21:11, 63,Robert Sarmon, Ingen klubb, 3:21:37, 64,Tor Arne Stavrum, Draka Norsk Kabel, 3:21:45, 65,Jon K. Andresen, Ingen klubb, 3:22:02, 66,Per Gunnar Dagslet, Ros, 3:22:24, 67,Brynjar Henriksen, Ingen klubb, 3:23:16, 68,Pål Nilsen, Skiforeningen, 3:23:31, 69,Bjørn Hafnor, Toyota Bil, 3:23:46, 70,Terje Lund-Kristensen, Kudalen Il, 3:25:03, 71,Jens Morten Reiersrud, Ingen klubb, 3:29:18, 72,Kai Becher, Ingen klubb, 3:30:16, 73,Oddbjørn Viken, Hyggen If / Statoil Bil, 3:31:10, 74,Martin Smith, Sætre If Graabein, 3:31:24, 75,Bjørn Egil Pedersen, Edi-Soft Bil, 3:31:57, 76,Per-Olav Andersen, Mjøndalen IF, 3:31:58, 77,Trym Haagensen, Ingen klubb, 3:32:04, 78,Helge Skjønvoll, Ingen klubb, 3:32:06, 79,Egil Andreassen, Svelvik Sykleklubb, 3:32:34, 80,Vidar Næss, Svelvik Sykleklubb, 3:32:35, 81,Helge Myhrvold, Drammens Tidende Bil, 3:33:05, 82,Per Jørgen Thowsen, Hassel BIL, 3:33:38, 83,Jarle Kristiansen, Vikåsen Il, 3:34:08, 84,Reiulf Helgedal, Kålja Il, 3:34:38, 85,Knut Rune Hagen, Tinn Skilag, 3:35:02, 86,Pål Andresen, Hassel BIL, 3:36:26, 87,Bertil Horvli, Konnerud Il, 3:39:47, 88,Tom Gulbrandsen, Telenor Bil, 3:39:48, 89,Jan Diesen, Rye, 3:40:49, 90,Tor Bergtun, Ingen klubb, 3:40:53, 91,Rune Syverinsen, Oracle Bil, 3:41:25, 92,Jon Rødseth, Ingen klubb, 3:43:00, 93,Inge Solberg, Rambøll, 3:45:29, 94,Ørjan Thune, Ingen klubb, 3:47:03, 95,Kai Valskar, Ski Bygg Il, 3:47:19, 96,Espen Boye Hansen, Strømsgodset If, 3:49:27, 96,Dimitry Tsesmetsis, R&d Racing Team, 3:49:27, 98,Karl Jørgen Tofte, Ingen klubb, 3:50:42, 99,Atle Skaarud, Ingen klubb, 3:54:49, 100,Dag Dyrdal, Ingen klubb, 3:57:01, 101,Geir A Løvvik, Tvnorge, 3:57:58, 102,Roar Røgeberg, Drammen Atlet Klubb, 3:59:10, 103,Nils Renman, I F K Norrköping, 3:59:52, 104,Kai-Erik Karlsen, B W Offshore, 4:00:26, 105,Ole Mangor-Jensen, Hoslejordet Treningsgruppe, 4:00:54, 106,Svein Gunnar Warloff, Ingen klubb, 4:01:50, 107,Didrik Coucheron, Ingen klubb, 4:01:53, 108,Tom Vestli, Sweco Bil, 4:04:22, 109,Klaus Pettersen, Sylling IF, 4:06:09, 110,René Astad Dupont, Ingen klubb, 4:06:47, 111,Lars Henrik Wold, Hassel BIL, 4:10:20, 112,Arve Fjellner, Aker Solutions Bil, 4:12:01, 113,Odd Ellingsen, Brannvakta Drammen, 4:12:29, 114,Tom Pettersen, Ingen klubb, 4:18:05, 115,Rune Åse, Drammens Tidende Bil, 4:27:45, 116,Martin Bodd, Ingen klubb, 4:41:46, 117,Terje Wang, Hassel BIL, 4:46:27, 118,Halvor Dahl, Ingen klubb, 5:03:34, DNF,Jakob Vik, Idrettens Hus BIL, 00:00, DNF,Pål Lindhardt, Drammen Tennis Klubb, 00:00,

Menn 51-55
1,Stein Roar Hopen, Statoil BIL, 2:37:01, 2,Per Ole Nygaard, Vestringen IL, 2:37:22, 3,Ivar Stuve, Ringkollen Hønefoss, 2:39:47, 4,Dag Tveiten, Morgedal Il, 2:46:03, 5,Sølve Skeie, Overtoppen, 2:46:38, 6,Terje Larsson, Eiker Cykkelklubb, 2:48:50, 7,Arne Skretteberg, Vikersund IF, 2:50:27, 8,Arne Kristian Aune, Aron Skiklubb, 2:50:46, 9,Ola Indergaard, Konnerud Il, 2:51:41, 10,Hans Jan Backer-owe, Drammens Ballklubb, 2:54:10, 11,Leif Eriksson, Modum O-Lag, 2:55:58, 12,Trygve F. Moe, Friskvernklinikken, 2:56:12, 13,Nils Haugen, Liungen, 2:56:28, 14,Arvid Røed, Kongsberg O-lag, 2:57:26, 15,Roger Tøftum, Drammen Sykkelklubb, 3:00:13, 16,Vidar Aasbø, Fredrikstad Skiklubb, 3:01:27, 17,Eirik Nordhagen, Ås IL, 3:02:03, 18,Ingvar Gjærde, Ingen klubb, 3:03:42, 19,Øivind Kjørmo, Mjøndalen IF, 3:03:58, 20,Per Hauge, Grenland Golfklubb, 3:04:16, 21,Hans Håvard Kvale, Ingen klubb, 3:07:02, 22,Johan Ruud, Drolsum If, 3:10:00, 23,Ole Tormod Holden, Holden Foto, 3:11:28, 24,Ole S. Rød, Asker Skiklubb, 3:15:38, 25,Morten Uggerud, Filtvet Fremad, 3:17:00, 26,Tron Robberstad, Ingen klubb, 3:17:30, 27,Knut Vegard, Ingen klubb, 3:18:13, 28,Helge Sørhaug, Asker Skiklubb, 3:19:10, 29,Bjarne Dramdal Erichsen, Konnerud Il, 3:21:04, 30,Nils Ihlen Ramm, Skiforeningen, 3:22:24, 31,Rolf Bjørkeslett, Åsgårdstrand Ski Klubb, 3:26:51, 32,Agnar Gundersen, Skiforeningen, 3:27:06, 33,Trond Åsheim, Konnerud Il, 3:27:29, 34,Jan Jørgen Løvberg, Ingen klubb, 3:30:37, 35,Roar Lobben, Fmc Kongsberg Subsea, 3:30:56, 36,Jørn Høiback, Contiga Bil, 3:31:07, 37,Truls Håkon Skjelbred, Moingen, 3:31:42, 38,Hugo Sollie, Sande Sportsklubb, 3:33:03, 39,Jon Gulliksen, Hokksund IL, 3:35:03, 40,Geir Haglund, DnB NOR BIL, 3:35:05, 41,Svein Arne Nordby, Holmen IF, 3:36:06, 42,Svein Aas, Drammens Tidende Bil, 3:36:41, 43,Svein Storrvik, Norconsult BIL, 3:36:46, 44,Knut Ellertsen, Datarojahn, 3:42:23, 45,Torgeir Skaalvik, Ingen klubb, 3:46:22, 46,Tor Bjørge, Ingen klubb, 3:46:51, 47,Tron Saastad, Nordictron As, 3:47:09, 48,Hans Petter Andersen, Fmc Technologies, 3:49:21, 49,Tom Unnli, Drammen Strong, 3:49:29, 50,Helge Nybakken, Hil Nsb, 3:49:33, 51,Vidar Sandnæs, Drøbak Tennisklubb, 3:49:52, 52,Morten Bråthen, Ingen klubb, 3:51:04, 53,Erland Bech, Ingen klubb, 3:57:09, 54,Jan Kåre Hovind, Ingen klubb, 3:59:05, 55,Geir Høybråten, Loe Betongelementer, 4:02:45, 56,Dag Nord, Endotech Sport, 4:06:01, 57,Rune Foyn, Conocophillips, 4:07:06, 58,Pål Johan Vanberg, Sykehuset Asker Og Bærum Bil, 4:08:03, 59,Inge Saunes, Kongsberg O-lag, 4:09:15, 60,Jon Dahl, Hassel BIL, 4:10:20, 61,Jan Erik Strøm, Ingen klubb, 4:12:40, 62,Kjell Nord, Ingen klubb, 4:17:27, 63,Bjørn Helge Sørensen, Mjøndalen IF, 4:28:23, 64,Tor Solberg, Nanset Ski, 4:29:48, 65,Ole Loe Andersen, Hassel BIL, 4:54:23, 66,Rune Blomhoff, Ingen klubb, 4:57:42,

Menn 56-60
1,Oddvar Nygaard, Bjørn Myhre Sport, 2:23:39, 2,Vidar Eriksrud, Sjåstad Vestre Lier, 2:27:57
, 3,Aslak Slokvik, Skrim IL, 2:41:20, 4,Vidar Avdal, Mjøndalen IF, 2:44:53, 5,Nils H Thorsrud, Vikersund IF, 2:47:20, 6,Jan Otterstad Endresen, Nordea, 2:50:46, 7,Harald Thon, Drammen Strong, 2:51:43, 8,Tore Gilhuus, Bergkameratene Ski, 2:57:26, 9,Ivar Tveiten, Tørvikbygd I.l, 2:58:38, 10,Helge Horn, IF BIL, 3:00:42, 11,Karl Jelstad, Vestre Spone IL, 3:02:11, 12,Knut Kvalheim, Stovnerkameratene, 3:06:20, 13,Herman Iver Hansen, Maxbo Torstvedt, 3:06:59, 14,Kjetil Eriksen, Konnerud Il, 3:07:35, 15,Jens Vig, Drammen Strong, 3:17:27, 16,Arne Bjørndalen, Ingen klubb, 3:19:25, 17,Johan Ræder, Skiforeningen, 3:20:00, 18,Steinar Klever, Bilia, 3:20:39, 19,Oddvar Mella, Jardar, IL, 3:23:20, 20,Anders Hafskjold, Drammen Og Omegn Rideklubb, 3:23:44, 21,Børre Halvorsen, Sturla, 3:25:14, 22,Steinar Gregersen, Fmc Technologies, 3:27:28, 23,Knut Olav Schou, Drafn Skb/veritas Bil, 3:30:48, 24,Petter F. Johannessen, Sturla, 3:31:41, 25,Bjørn-Inge Pettersen, Horten Skiklubbb, 3:32:26, 26,Roar Holther, Drammen Strong, 3:33:10, 27,Vidar Nøkleby, Team Ull, 3:35:16, 28,Stein Matre, Ehub, 3:37:23, 29,Lars Tronsgaard, Ingen klubb, 3:39:04, 30,Jan Egil Thonhaugen, Ros, 3:43:21, 31,Arne Lauvålien, Drammens Skøiteklub, 3:53:54, 32,Jan Erik Torgersen, Krødsherad IL, 3:55:37, 33,Tom S. Eriksen, Dbk, 3:57:40, 34,Helge Otto Mathisen, Color Line Bil, 4:01:52, 35,Lars Chr. Knudsen, Sturla, 4:34:53, 36,Lasse Hem, Fbi, 4:53:23, DNF,Vidar Elvekrok, Bk Ski, 00:00,

Menn 61-65
1,Hans Petter Gulbrandsen, Berger Il / Dnb Nor, 2:42:09, 2,Svein Landaas, Svelvik Sykleklubb, 2:58:26, 3,Arild Jansen, Asker Skiklubb, 3:01:02, 4,Nils Petter Haugfos, Drammens Ballklubb, 3:05:13, 5,Steinar Fedje, Sturla, 3:05:30, 6,Kjell Grønhovd, Vikersund IF, 3:12:48, 7,Børre A. Johansen, Ingen klubb, 3:14:31, 8,Nils-Ole Skaugen, Sylling IF, 3:16:15, 9,Per Ole Wanvik, Sturla, 3:17:05, 10,Karsten Rugland, Sjåstad Vestre Lier, 3:17:12, 11,Jan Einar Hanssen, Moss Skiklubb, 3:25:16, 12,Øyvin Brøymer, Christiania Roklub, 3:29:25, 13,Harald Kolsrud, Asker Skiklubb, 3:34:49, 14,Jan Erik Viholmen, Sturla, 3:39:04, 15,Jan Hans Vestre, Drammen Sykkelklubb, 3:39:06, 16,Kaj Denneche, Stabæk IF, 3:40:22, 17,Ole Gjølberg, Rygge Il, 3:52:17, 18,Helge Reistad, N. Sigdal If, 3:52:53, 19,Magne Rustand, Protan BIL, 4:21:46,

Menn 66-70
1,Per Arne Hansen, Drammen Strong, 3:07:49, 2,Egil Engen, Reistadåsen, 3:27:16, 3,Harald Piene, Ingen klubb, 3:31:31, 4,Tore Hovland, Bjørn Myhre Sport, 3:45:14, 5,Arvid Bjørneklett, Ingen klubb, 4:08:43, 6,Helge Lærum, Drammen Kom.BIL, 4:18:30, 7,Gunnar Skaar, Trøsken IL, 4:21:38, 8,Knut Lysaker, Røyskattlia, 4:27:13, 9,Jan Georg Knutsen, Sturla, 4:35:18, 10,Thor Mortensen, Drammen Kom.BIL, 4:38:46, 11,Kåre Langeteig Gulhaugen, Drm. Trekh.klubb, 4:48:07,

Menn 71-75
1,Elling Frøvoll, Drafn, 3:29:34, 2,Per Arnslett, Sturla, 3:40:58, 3,Oddvar Christensen, Sturla, 3:41:57, 4,Jack Lau, Søre Ål IL, 4:10:26, 5,Jan Asgeir Hansen, Sturla, 4:49:39,

Menn 76-80
1,Morten Ness, Sturla, 5:00:32,

Kvinner 15-16
1,Astrid Bredde Vig, Drammen Strong, 3:22:23, 2,Hedvig Åstebøl, Rustad I L, 3:57:46, 3,Åse Reistad, Nedre Sigdal If., 4:34:08,

Kvinner 17-18
1,Dina Kristine Mølmen, Birkebeineren, 3:07:41, 2,Anette Kleppestø, Svelvik Seilforening, 3:17:30, 3,Ingrid Landsverk Grim, Ros, 3:25:02, 4,Kaia Loe Heggen, Hassel BIL, 4:34:22,

Kvinner 21-25
1,Mari Johanna Brox, Osi, 2:28:32 (beste tid totalt av kvinnene) 2,Karoline Teien, Sande Sportsklubb, 2:55:03, 3,Ane Baldishol Brevig, Ntnui, 3:23:18, 4,Hedda Færden, Røa I L, 3:29:54, 5,Eli Lillebergen, Ingen klubb, 4:29:03,

Kvinner 26-30
1,Henriette Sand, Milslukern Sport, 2:39:09,
2,Tille Marie Breda, Sande Sportsklubb / Team Unite, 3:03:07, 3,Trude Wermskog Stormo, Team Oslo Sportslager, 3:20:02, 4,Christina Ekeberg, DnB NOR BIL, 3:21:31, 5,Lena Prokosch, Ernst & Young, 3:35:19, 6,Hanna Norberg, Eventyret.com, 3:41:24, 7,Petra Jacoby, Aker Solutions Bil, 3:50:08, 8,Heid Kristin Bjørkeslett, Åsgårdstrand Ski Klubb, 3:51:16, 9,Kristine Bjerke Børresen, Ingen klubb, 3:53:28, 10,Linn Gulliksen, Hokksund IL, 3:55:50, 11,Gerd Inger Brunborg, Sturla, 3:56:10, 12,Mari Dale Slørstad, Deloitte, 3:57:05, 13,Ida Svanberg, Ingen klubb, 3:57:41, 14,Randi Kruuse-Meyer, Veritas BIL, 3:58:19, 15,hristine Adele Madsen, Jordan Sportsklubb, 3:59:25, 16,Cecilie Herheim, DnB NOR BIL, 4:14:26, 17,Rebecka Helene Haugerud, R.h. Racing, 4:14:58, 18,Ida Slettevoll, Ingen klubb, 4:24:49, 19,Cecilie Welo, Ingen klubb, 4:27:45, 20,Kristin Maugerud, Flesberg IL, 4:32:57, 21,Live Thorsen, Ingen klubb, 4:41:45, 22,Ida Paulsen, Bene Agere, 4:44:51, 23,Ragnhild Sundene, PricewaterhouseCoopers, 5:02:45, 24,Cathrine Nordengen, Ingen klubb, 5:03:27, 25,Marit Fagernes, Ingen klubb, 5:20:27, 26,Kristina Myhr, Vibkris, 5:28:20,

Kvinner 31-35
1,Anja Veum, Lyn, 2:46:37, 2,Britt Eriksrud, Sjåstad Vestre Lier, 3:05:03, 3,Hilde Handeland, Ingen klubb, 3:13:34, 4,Dagny Lysaker, Statens Kartverk Bil, 3:16:33, 5,Selma Beate Lysaker, Ingen klubb, 3:18:42, 6,Berit Herstad, Ingen klubb, 3:23:32, 7,Kjersti Asmyhr, Vestfossen, 3:24:53, 8,Marianne Braut Eikrem, Deloitte, 3:25:41, 9,Liv Berit Hæg, Hokksund IL, 3:31:59, 10,Rhine Løvendal, Sykehuset Buskerud, 3:33:48, 11,Kari Strand, Lierbygda O-lag, 3:36:04, 12,Gudrun Emilie Olderskog, Choice Happy Sports Team, 3:50:49, 13,Tone Finkenhavn, Tvnorge, 3:52:01, 14,Thea Rønnevig, Tvnorge, 3:59:49, 15,Elisabeth Weatherup, Sturla, 4:05:43, 16,Marianne Bordevik, Ingen klubb, 4:06:39, 17,Siri Støren, Ingen klubb, 4:16:03, 18,Guri Fossdal, Fanaråk Il, 4:20:17, 19,Marte Bøhm, Drammen Kom.BIL, 4:22:32, 20,Elisabeth Remme Johansen, Ingen klubb, 4:32:02, 21,Camilla Nordengen, Ingen klubb, 4:53:29, 22,Sunny Dinney, Fmc Kongsberg Subsea, 4:53:37, 23,Martina Bergh Svedahl, Ingen klubb, 5:04:02, 24,Kristin Sand, Hassel BIL, 5:12:16, 25,Vibeke Johansen, Vibkris, 5:18:22, DNF,Gunhild Jensen, Ingen klubb, 00:00, DNF,Anne Kristin Hæg, Lillehammer Sykkelklubb, 00:00,

Kvinner 36-40
1,Heidi Harviken, Sportsklubben Rye, 2:50:57, 2,Anita Kildahl, Vul, 2:57:01, 3,Kjersti Simpson-Larsen, Rollag Og Veggli Idrettslag, 3:07:29, 4,Tonje Vråle, Drammen Strong, 3:10:06, 5,Anniken Aamodt Widerøe, Statoil BIL, 3:14:55, 6,Ingunn Lysaker Norbom, Konnerud Il, 3:17:29, 7,Astri Syse, Holmen IF, 3:17:34, 8,Kirsten Lien, Røldal Il, 3:23:43, 9,Gry Lysaker Hals, Vestfossen, 3:29:50, 10,Hege Breen Bakken, Drammen Strong, 3:41:31, 11,Mona Eek-Jensen, Nordea, 3:47:58, 12,Hege Wiik, Ingen klubb, 3:49:08, 13,Monica Bleivik, Ingen klubb, 3:49:23, 14,Karianne Braathen, Drammens Tidende Bil, 3:50:50, 15,Kari Knutsen, Oracle Bil, 3:53:02, 16,Siv Hjellnes, Teisen If, 3:56:31, 17,Elisabeth Lie, Ingen klubb, 4:07:11, 18,Lene Lothe, Ingen klubb, 4:08:43, 19,Torild Næss, Ingen klubb, 4:10:53, 20,Tanja Instanes, Sturla, 4:14:33, 21,Marit Bjelland, Sykehuset I Vestfold, 4:14:49, 22,Mette Mihle, Ingen klubb, 4:14:53, 23,Gro Hatleberg, Bergkameratene Ski, 4:16:08, 24,Nanette Fuglesang, Fugleflukten, 4:24:01, 25,Hilde Skålevåg, Ingen klubb, 4:49:35, 26,Hege Therese Holtung, Hif, 4:53:43, 27,Ingrid Thune, Sas, 5:20:59,

Kvinner 41-45
1,Sidsel Mohn, Ski BK, 2:50:04, 2,Heidi Stadsvik, Opil, 2:59:50, 3,Ann Kristin Land, Konnerud Il, 3:02:25, 4,Brynhild Børtnes, Drammens Ballklubb, 3:07:08, 5,Ingjerd Owren, Fet O-Lag, 3:13:14, 6,Camilla Oftebro, Roxar, 3:15:38, 7,Lillian Simones, Bk Ski, 3:19:23, 8,Tone Kvåle, Nordreisa IL, 3:23:42, 9,Sigrid Groven, Drammens Ballklubb, 3:24:38, 10,Ingun Jahren Horvli, Konnerud Il, 3:26:28, 11,Åshild Flatebakken, Tyrving, 3:27:03, 12,Annemarie Ranvik, Drammens Ballklubb, 3:33:44, 13,Marianne Høibakk Bergquist, Mjøndalen IF, 3:40:02, 14,Unn Hofstad, Lier Kommune B.i.l, 3:41:45, 15,Therese Motzfeldt, Lommedalen Il, 3:44:02, 16,Tove Beate Jelstad, Vikersund IF, 3:48:12, 17,Ann Christin Gjerdseth, Fmc Technologies, 3:48:54, 18,Marit Tørudbakken Jendal, Ingen klubb, 3:53:43, 19,Anette Hansen, Drammen Strong, 4:15:32, 20,Eli Årmot, Ingen klubb, 4:17:42, 21,Marianne Strøm, Ingen klubb, 4:18:42, 22,Solveig Kongsrud, Vikersund IF, 4:24:04, 23,Anne Kari Bjørløw, Ingen klubb, 4:27:46, 24,Sølvi Stensli, Fritjof Frøkne Springarlaug, 4:34:31, 25,Hege Jakobsen, Ingen klubb, 4:44:13, 26,Ingrid Husby, Asker Skiklubb, 4:58:36, 27,Inger Anne Vik, Siemens Bil, 5:05:07,

Kvinner 46-50
1,Gøril Stav, Heming, 2:47:28, 2,Lene Bergsvand, Heming, 2:59:50, 3,Anne Breivik, Ergogroup, 3:13:33, 4,Kristin Steenfeldt-Foss, Holmen IF, 3:24:52, 5,Siri Anette Evjen, Ingen klubb, 3:27:39, 6,Anne Katrine Gamre, Østmarkai.l, 3:30:05, 7,Helle Wagle Wahl, Ros, 3:31:19, 8,Hilde Dammen, DnB NOR BIL, 3:33:27, 9,Marthe-Lene Gravdal, Ingen klubb, 3:38:36, 10,Tone Berit Mohagen, Drammens Ballklubb, 3:40:28, 11,Toril Kure, Ros, 3:43:33, 12,Ingrid Åsheim, Union Brygge Bil, 3:43:41, 13,Mette Remme, Ros, 3:45:56, 14,Ingrid Drabløs, DnB NOR BIL, 3:48:10, 15,Kjersti Helgesen, Sjåstad Vestre Lier, 3:48:14, 16,Kristin Øilo, Oseberg Skilag, 3:51:18, 17,Anne Grethe Dischler, Lier Kommune B.i.l, 3:56:43, 18,Wenche H Andersen, Fmc Technologies, 4:04:56, 19,Brita Ladehaug, Ingen klubb, 4:08:39, 20,Sissel Nygaard, Bjørn Myhre Sport, 4:23:12, 21,Øydis Jahren, Friskvernklinikken, 4:33:04, 22,Rannveig Venjum, Ingen klubb, 4:38:06, 23,Karin Agnethe Semb, Sykehuset I Vestfold, 4:39:32,

Kvinner 51-55
1,Britt Håvardstun, Svelvik If, 3:08:59, 2,Grethe Sandberg, Skedsmo Skiklubb, 3:09:25, 3,Hanne Stuve, Ingen klubb, 3:14:51, 4,Live Båsen, Vikersund IF, 3:19:13, 5,Randi Austgulen Fosnæs, Fossum, 3:23:05, 6,Wenche Sand-Hanssen, Gilde Bil, 3:25:59, 7,Berit Stav Bjerknes, Nordea, 3:33:27, 8,Lise Bakken, Ingen klubb, 3:34:04, 9,Gerd Håland Nilsen, Sturla, 3:50:48, 10,Ellen Marie Theodorsen, Drammens Ballklubb, 3:51:45, 11,Brit Hafskjold, Kongsberg O-lag, 3:59:51, 12,Anne Mette Strand, Skiforeningen, 4:00:31, 13,Anne Julsrud Haugen, Halden SK, 4:07:55, 14,Kjersti Aronsen, Ingen klubb, 4:10:49, 15,Cathrine Norvik, Nordea, 4:12:43, 16,Henriette Norvik, Færder Skilag, 4:14:44, 17,Turid Werge-Olsen, Ingen klubb, 4:22:28, 18,Kirsti Thorstensen, Ingen klubb, 4:33:06, 19,Cecilie Bruun, Konnerud Il, 4:42:41, 20,Liv B Østberg, Aron Skiklubb, 4:49:26,

Kvinner 56-60
1,Ingebjørg Trandum, Bergkameratene Ski, 3:21:09, 2,Kristin Ringdalen, Bk Ski, 3:32:59, 3,Solfrid Kvemo, Lierne Ski, 4:12:11, 4,Bente Gustavson, Ingen klubb, 4:33:06, 5,Inger Astad Dupont, Ingen klubb, 4:43:11, 6,Kaia Solheim Hansen, Ingen klubb, 4:44:50,

Kvinner 61-65
1,Frøydis Borge Asmyhr, Vestfossen, 3:38:10, 2,Randi Larsen, Asker Skiklubb, 3:58:45, 3,Ellen Bryhn Hansen, Sturla, 4:52:38, DNF,Marit Larsen, Mjøndalen IF, 00:00,

Kvinner 66-70
1,Jorunn Jordan Thorstensen, Drafn, 3:37:57, 2,Sissel Myhra, Ingen klubb, 4:38:39,

Kvinner 71-75
1,Elin Fossen, Sturla, 3:48:43, 2,Kirsti Hatleberg, Bergkameratene Ski, 5:01:24,

Ungdomshauern Gutter 14
1,Aleksander Kaspersen, Drammens Ballklubb, 1:07:06,

Ungdomshauern Gutter 13
1,Brage Reier Groven, Drammen Strong, 1:04:22, 2,Audun Heimdal, Konnerud Il, 1:16:51,

Ungdomshauern Jenter 14
1,Inga Reistad, N. Sigdal If, 1:41:00,

Ungdomshauern Gutter 15
1,Jens Bredde Vig, Drammen Strong, 1:04:11, 2,Audun Hardang, Konnerud Il, 1:14:33, 3,Markus Woll, Drøbak Frogn, 1:16:39, 4,Morten Bergman, Konnerud Il, 1:19:30, 5,Yngvar Solberg, Drammen Strong, 1:22:46,

Ungdomshauern Gutter 16
1,Tord E. Andersen, Simostranda Il, 1:12:23,

Ungdomshauern Jenter 15
1,Liselotte Veimar Jørgensen, Lier IL, 1:13:34, 2,Marie Rokke Jagland, Lier IL, 1:31:55,

Forrige artikkel:Var livredd rundt hver svingNeste artikkel:Først på Saga

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki