Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater Kanada Rundt 2010

Her er resultatlisten for gateløpet Kanada Rundt tirsdag 11. mai 2010

Les mer om Kanada Rundt her

Klasse Pl. Navn Klubb Tid
6 km K12-13 1 Amanda Solberg Sylling IF 26,36
6 km K12-13 2 Emilie Solberg Sylling IF 27,26
6 km K12-13 3 Helena Treffen Sjåstad / V. Lier 36,36
6 km K12-13 3 Liv Menne Sjåstad / V. Lier 36,36
6 km K14-15 1 Hanne Ulvund Sylling IF 22,28
6 km K16-19 1 Sandra Hannevig Pettersen Sturla 22,14
6 km K20-29 1 Mari Mile Helgesen - 22,47
6 km K30-39 1 Kristine Svang Drammen Yard BIL 27,51
6 km K40-49 1 Lene Hannevig - 27,48
6 km K40-49 2 Trine Berge-Johansen - 29,47
6 km M10-11 1 Petter Fuglerud Ask Lier IL 24,21
6 km M10-11 2 Jørgen Sveaas Sjåstad / V. Lier 24,58
6 km M10-11 3 Jesper Fuglerud Sylling IF 26,23
6 km M10-11 - Marius Helgesen Sylling IF -
6 km M12-13 1 Ådne Karlsen Bekkestad Eiker Kvikk 20,32
6 km M12-13 2 Kristoffer Fuglerud Ask Lier IL 22,56
6 km M12-13 3 Marius Tronslien Sylling IF 23,46
6 km M12-13 3 John Rasmus Swang Sylling IF 23,46
6 km M12-13 5 Adrian F. Reksten Sylling IF 26,04
6 km M14-15 1 Jonas Haugen - 27,44
6 km M16-19 1 Finn Olav Ulvund Sylling IF 19,42
6 km M20-29 1 Hans Jørgen Gurandsrud Sylling IF 21,54
6 km M30-39 1 Anders Trygg - 18,09
6 km M30-39 2 Rune Karlsen - 27,09
6 km M40-49 1 Tore Hansen   21,55
6 km M40-49 2 Arve Markussen Sylling IF 21,56
6 km M40-49 3 Odd Arne Vangen Sylling IF 22,24
6 km M60-64 1 Arne Kristian Røren Eiker Kvikk 31,07
6 km M65-69 1 Harald Johansen Holmestrand 27,08
12 km K14-15 1 Stine Frossdal Sylling IF 72,55
12 km K14-15 - Marie Hilsen - -
12 km K16-19 1 Sigrid Moen Sturla 57,39
12 km K16-19 1 Astrid Moen Lier IL 57,39
12 km K20-29 1 Silje Bæra Hørthe Modum 45,26
12 km K20-29 2 Iselin Bekken Sylling IF 62,40
12 km K20-29 - Ingunn Sørli Olsen Sylling IF -
12 km K30-39 1 Henriette Sand Milsluker'n 51,19
12 km K30-39 2 Marta Kukuc SK Vidar 61,52
12 km K30-39 3 Synnøve Stang Lund Sylling skole 62,47
12 km K40-49 1 Siri Størmer SK Vidar 46,18
12 km K40-49 2 Anita Brenna Modum 52,07
12 km K40-49 3 Heidi Morke Svelvik 53,36
12 km K40-49 4 Margrethe Havre Berger IL 56,32
12 km K50-54 1 Wenche Sand Hansen Gilde 56,38
12 km K55-59 1 Solfrid Kvemo Sylling IF 71,25
12 km M16-19 1 Haakon Koi Sjåstad / V. Lier 50,19
12 km M20-29 1 Jan Vidar Avdal - 48,12
12 km M20-29 2 Emil Moen Ditt Tempo 52,48
12 km M20-29 3 Joachim Abelseth Ditt Tempo 54,56
12 km M20-29 4 Simen Kjeldsen Aron Skiklubb 61,38
12 km M30-39 1 Øystein Mørk Bøler IF 39,30
12 km M30-39 2 Tore Sand Hansen BK Triathlon 45,05
12 km M30-39 3 Kjetil Green Konnerud 49,41
12 km M30-39 4 Hans Petter Økern Team ULL 51,10
12 km M30-39 5 Øyvind Ebbestad Liungen 55,43
12 km M30-39 6 Hans Petter Fuglerud Lier IL 58,12
12 km M30-39 - Dag Kristian Clausen Sylling IF -
12 km M30-39 - Kristoffer Kolakowski Liungen -
12 km M40-49 1 Kristian Qvenild Kongsberg 42,58
12 km M40-49 2 Dag Bern Liungen 47,07
12 km M40-49 3 Sten Oluf Horn Sylling IF 49,26
12 km M40-49 4 Tor Treffen Sjåstad / V. Lier 50,29
12 km M40-49 5 Anders Moen Ditt Tempo 51,03
12 km M40-49 6 Jon Arne Fossen Sjåstad / V. Lier 52,04
12 km M40-49 7 Rune Hennum Ditt Tempo 53,31
12 km M40-49 8 Atle Lunn Mjøndalen 53,59
12 km M40-49 9 Hendrik Stang Lund CKF Frukten 56,19
12 km M40-49 10 Ole Kristian Brastad Bøler IF 57,46
12 km M50-54 1 Øyvind Kristian Kjørmo Mjøndalen 51,12
12 km M50-54 2 Espen Larsen Ditt Tempo 53,27
12 km M50-54 3 Asle Sjørbotten Vi-tar-i 58,15
12 km M50-54 4 Trond Bekken Drammen Brannvesen BIL 62,41
12 km M55-59 1 Arne Skretteberg Modum 49,18
12 km M55-59 2 Ole Bjørn Braathen Sjåstad / V. Lier 49,55
12 km M55-59 3 Vidar Avdal Mjøndalen 53,15
TRIM   Sander Myhrene Sylling IF  
TRIM   Jeanette Myhrene Sylling IF  
TRIM   Ole Braathen Sjåstad / V. Lier  
TRIM   Tina Pedersen    
TRIM   Ann Kristin Holme Lier IL  
TRIM   Alf Henry Andersen Sylling IF  
TRIM   Ole Anders Enger Sylling IF  
TRIM   Bjørg Sørli Olsen Jentungene  
TRIM   Anne Mari Dørum Jentungene  
TRIM   Guro Wamstad Sjåstad / V. Lier  
TRIM   Marielle Solberg Sylling IF  
TRIM   Kine Justad Sjåstad / V. Lier  
TRIM   Kristin P. Mørk Sylling IF  
TRIM   Gunn Lauerud Sjåstad / V. Lier  
TRIM   Hilde Fuglesang Sjåstad / V. Lier  
TRIM   Dag-Frode Gulsrud Sjåstad / V. Lier  
TRIM   Ulla Nævestad Sylling IF  
TRIM   Harry Olsen Modum  
TRIM   Birgit Bellen Sylling IF  
TRIM   Nanna Hornstuen Sylling IF  
TRIM   Frode Askekjær    
TRIM   Ingebjørg Dahle Sylling turlag  
TRIM   Frances Lütken Sylling IF  
TRIM   Kristin Tandberg Sylling turlag  
TRIM   Eva Margrethe Thorrud Sylling IF  
Forrige artikkel:Suverene vinnereNeste artikkel:Tilbake på gamle tomter

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki