Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater Kanada Rundt 2011

Her er alle resultatene fra gateløpet Kanada Rundt 10. mai 2011.

6 kilometer:
Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
K10-11 1 98 Sophie Fogth Reksten Sylling IF 26,59
K10-11 2 20 Celine Strøm Thorud Sylling IF 36,52
K10-11   41 Marthe Sylling Sylling IF  
K10-11   43 Helene Solberg Sylling IF  
 
K12-13 1 57 Frida Johansen Sylling IF 26,09
 
K14-15 1 51 Oda Karlsen Bekkestad Eiker Kvikk 22,19
K14-15 2 30 Hanne Ulvund Sylling IF 23,38
K14-15 3 78 Stine Frostad Sylling IF 28,30
 
K30-39 1 73 Nina Sveaas Sjåstad V. Lier 27,13
K30-39 2 40 Birgit Bonden Hørthe Sylling IF 27,50
 
K40-49   116 Anne Marie Besseberg Synergi helse  
 
M10-11 1 38 Ole Amund Hørthe Sylling IF 24,37
M10-11 2 44 Andreas Treffen Sjåstad V. Lier 24,38
M10-11 3 46 Jesper Fuglerud Sylling IF 25,49
 
M12-13 1 71 John Rasmus Swang Sylling IF 21,51
M12-13 2 72 Jørgen Sveaas Sjåstad V. Lier 24,26
M12-13 3 54 Tobia Adam Konnerud 25,15
 
M14-15 1 50 Ådne Karlsen Bekkestad Eiker Kvikk 18,58
M14-15 2 113 Michael B. Gjøvaag Eiker Kvikk 19,52
M14-15 3 70 Kristoffer Fuglerud Ask Lier IL 21,29
 
M16-19 1 74 Martin Kristiansen Sturla 18,04
M16-19 2 26 Finn Olav Ulvund Sylling IF 19,58
M16-19 3 109 Andre Fjellvang Pedersen Sylling IF 21,04
M16-19 4 111 Andre B. Langen Sylling IF 24,25
M16-19 5 59 Thomas Andre Johansen Sylling IF 25,14
 
M40-49 1 15 Odd Arne Vangen Sylling IF 22,18
 
M50-54 1 112 Øivind Kjørmo Mjøndalen 21,05
 
M55-59 1 114 Roger Gjøvaag Synergi Helse 20,34
 
M60-64 1 102 Arne Kristian Røren Eiker Kvikk 34,28
 
M65-69 1 84 Harald Johansen Holmestrand 26,26
 
M70-74 1 101 Rolf Nielsen Ergo Group 25,08
 
12 kilometer:
Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
K20-29 1 68 Iselin Bekken Sylling IF 64,04
 
K30-39 1 64 Lise Hellerud Heia skole 61,39
K30-39 2 85 Anne Mia Olsen Sylling IF 64,46
 
K40-49 1 123 Ane Norheim Team Uil 54,30
K40-49 2 122 Heidi Morken Svelvik 55,12
K40-49 3 115 Margrethe Havre Berger IL 57,47
K40-49 4 105 Ingrid Brastad Bøler Friidrett 60,11
 
K50-54 1 97 Wenche Sand-Hanssen Nortura 57,43
K50-54 2 121 Britt Håvardstun Svelvik 60,45
 
K55-59 1 120 Solfrid Kvemo Sylling IF 73,29
 
M12-13 1 77 Fredrik Frossdal Sylling IF 55,55
 
M14-15 1 80 Krystian Hoftun Sylling IF 63,08
 
M16-19 1 28 Haakon Koi Sjåstad V. Lier 52,57
M16-19 2 49 Daniel Stabu Tørresvoll Sylling IF 63,26
 
M20-29 1 99 Tore Sand-Hanssen BK Triathlon 44,17
M20-29 2 92 Håvard Nygaard Sylling IF 50,32
M20-29 3 89 Hans Jørgen Gurandsrud Team Øverskauen 51,40
M20-29 4 107 Jarle Opsal Sylling IF 56,02
 
M30-39 1 47 Øystein Mørk Bøler IF Friidrett 40,28
M30-39 2 124 Gjermund Sørstad Sturla 45,44
M30-39 3 63 Morten Karlsen Lier IL 47,19
M30-39 4 58 Kjetil Green Åskollen sykkelklubb 48,18
M30-39 5 62 Bjørn Harald Garfjell Lier IL 50,34
M30-39 6 53 Frode Amdam Konnerud 55,54
 
M40-49 1 82 Dag Bern Liungen 48,23
M40-49 2 96 Hans Petter Økern Team Uil 49,25
M40-49 3 86 Roar Bye Modum 51,28
M40-49 4 117 Anders Moen Ditt Tempo 51,58
M40-49 5 56 Espen Fuglerud Team Øverskauen 53,07
M40-49 6 104 Ole Kristian Brastad Bøler IL 54,14
M40-49 7 103 Knut Are Midtun Sjåstad V. Lier 62,40
 
M50-54 1 108 Kristen Aaby Vidar 42,15
M50-54 2 66 Mads Danielsen Vidar 47,46
M50-54 3 94 Tor treffen Sjåstad V. Lier 50,27
M50-54 4 110 Espen Larsen Ditt Tempo 54,45
M50-54 5 95 Ottar Røed Ditt Tempo 57,01
M50-54 6 69 Trond Bekken DRBV 64,04
 
M55-59 1 88 Ole Bjørn Braathen Sjåstad V. Lier 48,53
M55-59 2 118 Arne Skretteberg Modum 49,24
M55-59 3 100 Vidar Eriksrud Sjåstad V. Lier 53,40
Forrige artikkel:Hvor er de andre?Neste artikkel:Løpsglede

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki