Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater Eggekollen Opp 2011

158 deltakere deltok i konkurranseklassen i årets utgave av det populære motbakkeløpet på Egge.

Listen nedenfor er uavhengig av klasse.
Klassevis resultatliste finner du her: 
http://www.eggekollenopp.no

Plass Startnr Navn Klubb Tid Klasse
1 143 Bergstå Stian Svarstad IL 18:33 MS
2 148 Torgersrud Per Christian E-CO BIL 18:45 MS
3 146 Nilsen Hallvard Gular 19:09 MS
4 163 Wermskog Jarle Team Oslo Sportslage 19:36 MS
5 69 Sulland Martin Holeværingen ski 19:46 MJ
6 66 Kristiansen Martin Sturla IF 20:00 MJ
7 68 Eriksrud Ole-Vidar Konnerud 20:13 MJ
8 139 Sand Arne Gardsgutta.com 20:21 MS
9 86 Engebretsen Knut Overtoppen/Bull Ski 20:28 MS
10 62 Bekkestad Ådne Karlsen Eiker Kvikk friidret 20:42 MU
11 159 Langslet Jostein Milslukern 20:45 MS
12 137 Skinstad Terje IF Sturla 20:58 MS
13 99 Gulbrandsen Bjørn Asker Skiklubb 21:01 MS
14 172 Vik Lars Hagelsteen Holeværingen 21:13 MJ
15 116 Laukli Hans Ivar Konnerud IL 21:29 MS
16 150 Lervik John Asker Skiklubb 21:31 MS
17 59 Killingberg Kristian Lier IL/Øverby Racin 21:46 MU
18 269 Langerud Simen IF Birkebeiner 21:49 MJ
19 142 Eriksrud jr. Rolv Gardsgutta.com 21:52 MS
20 125 Egge Geir Lier VO 21:59 MS
21 77 Stensvand Ola IF Sturla 22:01 MJ
22 122 Torgersen Kristian Team HTS/Norefjell C 22:02 MS
23 93 Fossen Jon Arne Bankett Øvre Eggevei 22:04 MS
24 105 Grøndalen Torkjel Kleppo gardsgutta.com 22:05 MS
25 101 Rud Bjarne Bankett Øvre Eggevei 22:16 MS
26 161 Christensen Herman Konnerud 22:21 MJ
27 45 Moe Oscar Heming 22:22 MU
  135 Tallakstad Ken Tore Team Sinsen Racing 22:22 MS
29 65 Enersen Vebjørn Hrimnir 22:23 MJ
  78 Solberg Yngvar Høimyr IF Sturla 22:23 MJ
31 44 Gulbrandsen Vegard Asker Skiklubb 22:25 MU
32 82 Hennum Nils Ragnar Glitre Offroad 22:32 MS
33 36 Weng Merete IL i BUL 22:34 KS
34 46 Melhus Mikkel Heming 22:47 MU
  81 Helmen Fredrik Skanska BIL 22:47 MS
36 151 Huseby Jørn Asker Skiklubb 22:57 MS
37 53 Karlsen Aleksander Morsund Lier IL/Øverby Racin 23:03 MU
38 27 Mårtensson Heidi Modum FIK 23:07 KJ
39 114 Kløvstad Morten Liungen 23:15 MS
40 28 Røe Ingeborg Treu Fossum IF 23:17 KJ
41 126 Bueie Anton Lier il 23:19 MS
42 55 Ihlebæk Harald DFI Ski 23:24 MU
43 90 Brøvig Henrik   23:25 MS
44 42 Bueie Jonas Lier il 23:30 MU
45 157 Stenersen Bjørn Thomas HTC 23:37 MS
46 74 Bergane Marius Konnerud IL 23:39 MJ
47 106 Økern Hans Petter Team Ull 23:44 MS
48 79 Vig Jens Bredde Drammen Strong 23:54 MJ
49 71 Skui Sindre Lier IL 23:59 MJ
50 149 Tronrud Kim Valdres Langløperlag 24:03:00 MS
51 110 Eriksrud Vidar Sjåstad vestre Lier 24:05:00 MS
  4 Engebretsen Martine Heming 24:05:00 KU
53 104 Jørgensen Jan-Tore Lier IL 24:08:00 MS
54 87 tveten vegar gardsgutta.com 24:18:00 MS
55 64 Heggstad Markus Heggstad Bødalen if 24:20:00 MJ
56 168 Poverud Magnus Nydalen SKI 24:21:00 MS
57 50 Mæhle Herman DFI 24:22:00 MU
58 152 Høiaas Rune Bjørn Myhre 24:24:00 MS
59 128 Myrhaug Paul Gardsgutta.com 24:30:00 MS
60 32 Laukli Ingerid Konnerud IL 24:35:00 KS
61 130 Døssland Magne Lier IL 24:36:00 MS
62 102 Madland Pål Karlstad O2 Snappers 24:37:00 MS
63 144 Roncoroni Luca Svarstad IL 24:40:00 MS
64 84 Husdal Svein Brage Drøbak-Frogn i.l. 24:43:00 MS
65 57 Ihlebæk Petter DFI Ski 24:52:00 MU
  51 Husdal Henrik Drøbak-Frogn i.l. 24:52:00 MU
67 98 Sendstad Ragnar Livsnyterne 25:02:00 MS
68 76 Ravnås Inge Mjøndalen 25:06:00 MJ
69 48 Moe Wilhelm Heming 25:07:00 MU
70 10 Bekkestad Oda Karlsen Eiker Kvikk friidret 25:14:00 KU
71 33 Weng May Bente IL i BUL 25:22:00 KS
72 43 Sveaas Jørgen SVIL 25:24:00 MU
73 169 Poverud Espen Nydalen Ski 25:25:00 MS
74 73 Lillegraven Trond Anved IL R.O.S. 25:32:00 MJ
75 38 Morken Heidi Svelvik 25:40:00 KS
76 96 Tronvik Øystein Andreas gardsgutta.com 25:44:00 MS
77 70 Øverby Emil Lier IL/Øverby Racin 25:58:00 MJ
78 30 Gulbrandsen Ingrid Asker Skiklubb 26:02:00 KJ
79 54 Aanerud Oscar Lier IL 26:16:00 MU
80 72 Aker Nils Kristian Vestfossen IF 26:34:00 MJ
81 11 Lorentzen Lund Mille Johanna Heming IL 26:36:00 KU
82 147 Eriksrud Magnus Ernst & Young BIL 26:47:00 MS
83 7 Farnes Hennum Tilla Lierbygda O-Lag 26:53:00 KU
84 164 Moen Anders Ditt Tempo 26:59:00 MS
85 29 Groseth Julie Il Holeværingen Lang 27:05:00 KJ
  52 Schjerven Ferdinand Mala Konnerud Ski 27:05:00 MU
87 131 Kjeldsen Simen Hagerup Aron Skiklubb 27:07:00 MS
88 100 Gurandsrud Hans Jørgen Team Øverskauen 27:18:00 MS
89 24 Dahl Paule Mina IF Birkebeineren 27:19:00 KJ
90 118 Helmen Søren Chr gardsgutta.com 27:23:00 MS
91 171 Anzjøn Torgeir Asker Ski 27:24:00 MS
92 103 Johansen Jan Ivar E Team Ull 27:25:00 MS
93 56 Døssland Anders Lier IL 27:26:00 MU
94 162 Borge Kristian SPABRA 27:29:00 MU
95 80 Haugen Nils Liungen IF/gardsgutt 27:39:00 MS
96 91 Aanerud Tor Erling Lier IL 27:45:00 MS
97 94 Larsen Atle EFC 27:54:00 MS
98 145 Ask Steffen Svarstad IL 27:58:00 MS
99 132 Lillegraven Jens IL R.O.S. 28:00:00 MS
100 138 Eriksrud Klaus DCK 28:02:00 MS
101 124 Eriksen Michael Glitre Offroad 28:13:00 MS
102 158 Løvendal Rhine Sturla 28:15:00 KS
103 41 Letmolie Tor Olav Svene IL 28:16:00 MU
  85 Fuglerud Hans Petter Egge Badmintonklubb 28:16:00 MS
105 108 Ek Rune Bankett Øvre Eggevei 28:17:00 MS
106 12 Markussen Fanni Jauhojärvi Asker SK 28:21:00 KU
107 37 Lervik Åse H. L. Asker skiklubb 28:29:00 KS
108 89 Syvertsen Terje   28:37:00 MS
109 117 Ottersen Rune Joggegruppa 28:39:00 MS
110 127 Arntzen Bjørn-Willy Lierbygda O-Lag 28:41:00 MS
111 111 Verpelstad Ketil Lier Futsal 28:59:00 MS
112 155 Helgesen Guro Sturla 29:00:00 KS
113 136 Njåstein Are IL Tyrving 29:03:00 MS
114 49 Slettene Erlend Hauglum Drøbak/Frogn IF 29:04:00 MU
115 58 Treffen Andreas Lillemoen Sjåstad/ Vestre- Lie 29:05:00 MU
116 109 Jensrud Jørgen Hårberg Gardsgutta.com 29:06:00 MS
117 26 Mølmen Dina Kristine IF Birkebeineren 29:19:00 KJ
118 156 Helgesen Tom Sturla 29:20:00 MS
119 88 Flaten Tommy Heiberg & Tveter AS 29:24:00 MS
120 47 Ask Røed Einar Sjåstad V Lier/Banke 29:26:00 MU
121 129 Myrhaug Magne Bankett Øvre Eggevei 29:36:00 MS
122 39 Hegg Sigrunn   29:40:00 KS
123 22 Amundseen Amalie Fjæstad Konnerud IL 29:41:00 KU
124 154 Jakobsen Gry Sturla 29:45:00 KS
125 120 Helgesen Tormod Team Ull 29:46:00 MS
126 8 Sagosen Smeby Kristin Bevern il / Kongsber 29:49:00 KU
127 16 Bårdsen Louise Heming 29:54:00 KU
128 13 Arntzen Silje Lierbygda O-Lag 30:14:00 KU
129 3 Strand Synne Lierbygda O-lag 30:31:00 KU
130 17 Moholth Siri Bevern IL 30:33:00 KU
131 60 Laukli Sivert Konnerud IL 30:35:00 MU
132 2 Melhus Kaia Heming 30:43:00 KU
133 23 Woxholth Nora Synnøve Asker Skiklubb 30:44:00 KU
134 21 Fleisje Ingvild C. Nittedal Orientering 30:46:00 KU
135 61 Lervik Anders Asker skiklubb 31:00:00 MU
136 160 Carlsen Siri Mette Milslukern 31:11:00 KS
137 40 Aanerud August Lier IL 31:22:00 MU
138 25 Tveten Marte St. Hallvard Idrett 31:30:00 KJ
139 63 Øverby Mats Lier IL 31:43:00 MU
140 97 Søhus Håvard Bankett øvre egge ve 32:03:00 MS
141 153 Wisløff Margrethe Asker Skiklubb 32:27:00 KU
  18 Helland-Hansen Anniken Tyrving 32:27:00 KU
143 14 Haavengen Idunn IL Bevern 32:43:00 KU
144 112 Røed Arne Sjåstad V Lier/Banke 32:49:00 MS
145 9 Eiken Anne Willkommen Kongsberg OL 33:04:00 KU
146 166 Sandberg Per Nydalen SKI 33:26:00 MS
147 83 Vik Bjørnulf Team Arena 33:37:00 MS
148 165 Hagen Harald Ditt Tempo 34:25:00 MS
149 121 Gårderhagen Knut Olav Klubbløs 34:47:00 MS
150 34 Kristiansen Lene Team Sinsen Racing 34:51:00 KS
151 15 Saugerud Nora Skyttersæter Konnerud IL 35:05:00 KU
152 5 Rogstad Kristiane Kongsberg Orienterin 35:34:00 KU
153 20 Bergan Åse Nydalen Ski Klub 35:52:00 KU
154 170 Vigdal Rune Nydalen SKI 36:02:00 MS
155 19 Njåstein Stine IL Tyrving 36:49:00 KU
156 6 Moholth Aurora Bevern IL 38:30:00 KU
157 167 Sandberg Maiken Nydalen SKI 38:46:00 KU
158 1 Karlsen Mari Cathrine   43:08:00 KU
  95 ottersen rune all in Ikke møtt MS
  31 Skeie Helene Fossum Ikke møtt KS
  134 Trontveit Jan Inge gardsgutta.com Ikke møtt MS
  133 Rustadbakken Tron Gardsgutta.com Ikke møtt MS
  140 Gunnerød Henrik Konnerud Ikke møtt MS
  141 Askautrud Marius SK Rye / Vertias BIL Ikke møtt MS
  92 el Mieto Lie Andreas Team Sinsen Racing Ikke møtt MS
  113 Evensen Øyvind Krutt & Handtler IL Ikke møtt MS
  119 Platou Hans-Christian   Ikke møtt MS
  67 Fuglerud Vetle Sjåstad vestre Lier Ikke møtt MJ
  75 Piippo Kristian Ringkollen ski Ikke møtt MJ
  123 Kylland Håkon Drammens Ballklubb Ikke møtt MS
  107 Sylta Øystein SK Vidar Ikke møtt MS
  35 Danielsen Kjersti Karoline SK Vidar Ikke møtt KS
  115 Salvesen Sverre Vegard Kolbotn IL Ikke møtt MS
Forrige artikkel:Video: Til topps - snartNeste artikkel:Eggekollen Opp

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki