Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

Resultater Kanada Rundt 2012

Her er de registrerte tidene for årets utgave av gateløpet Kanada Rundt i Sylling.

12 km Menn        
Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
           
M12-13   149 Frossdal Fredrik Simonsen sylling skole 7 trinn 56:46
M12-13   151 Fuglerud Jesper E Sylling skole 6 trinn 61:09
           
M14-15   142 Hammer Sveinar Sylling skole 59:07
           
M16-19   238 Killingberg Kristian Lier 48:05
M16-19   242 Elverhøy Koi Haakon Sjåstad Vestre Lier 52:48
           
M20-29   226 Wermskog Jarle Team Oslo Sportslager 39:40
M20-29   207 Tveten Vegar Gardsgutta-com 49:53
M20-29   199 Treffen David Sjåstad Vestre Lier 50:02
M20-29   224 Hals Magnus Baker Hansen 51:06
M20-29   187 Gurandsrud Hans Jørgen Team Øverskauen 56:03
           
M30-39   195 Mørk Øystein Bøler IF 39:09
M30-39   222 Prestgard Ola privat 46:27
M30-39   245 Racoroni Luca   48:51
M30-39   190 Garfjell Bjørn Harald SK Kraft 49:01
M30-39   237 Bjådal Ivar Asker Triatlon 54:15
M30-39   204 Fuglerud Hans Petter Drammen VG 55:31
M30-39   236 Trolsrud Fredrik Sylling IF 65:21
           
           
M40-49   229 Fossen Jon Arne Glitre Offroad 46:36
M40-49   186 Kongsfjell Terje Noah AS 46:41
M40-49   174 Bern dag SK Kraft 46:56
M40-49   194 Karlsen Morten SK Kraft 48:13
M40-49   220 Martinsen Erling Team Øverskauen 50:09
M40-49   177 Fuglerud Espen Team Øverskauen 51:53
M40-49   208 Markussen Arve Team Øverskauen 52:06:00
M40-49   235 Moen Anders Ditt Tempo 52:39
M40-49   233 Hennum Rune Ditt Tempo 54:19
           
M50-59   201 Treffen Tor Sjåstad Vestre Lier 46:17
M50-59   228 Skretteberg Arne Modum 48:48
M50-59   209 Braathen Ole Bjørn Sjåstad Vestre Lier 49:57
M50-59   213 Kjørmo Øivind Mjøndalen IF 50:31
M50-59   243 Danielsen Mads Vidar 51:12
Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
k16-19   212 Hannevig Pettersen Sandra Sturla 53:58:00
           
K20-29   223 Bekken Iselin Baker Hansen 59:18:00
           
K30-39   247 Hongseth Nina Namdal 57:02:00
K30-39   244 Stang-Lund Synnøve Sylling Skole 59:29:00
K30-39   211 Hellerud Lise Sk Kraft 61:15:00
           
K40-49   240 Groth Helene Asker CK 52:20:00
K40-49   221 Enger Lill Kristin Modum 67:44
Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
M10-11   202 Melaaen Døssland Anders Lier / SK Kraft 22:55
M10-11   193 Garfjell Håkon Lier 23:18
M10-11   231 Hennum William Sturla IF 25:34:00
M10-11   196 Sylling Ola Sylling IF 26:09:00
M10-11   119 Erik Lolloik-Andersen Sylling IF 26:09:00
M10-11   248 Johansen Didrik Sjåstad Vestre Lier 26:36:00
M10-11   230 Shütz Hånstad Gabriel Sturla IF 31:25:00
M10-11   107 Hørthe Truls Bonden Sylling IF 32:52:00
M10-11   141 Frossdal Christoffer Simonsen Sylling IF 35:23:00
M10-11   246 Fuglerud Gard Sylling IF 3 klasse 36:33:00
           
           
M12-13   184 Monclair Sander Lier 23:07
M12-13   188 Sveas Jørgen Sjåstad Vestre Lier 23:11
M12-13   200 Treffen Andreas Sjåstad Vestre Lier 23:42
M12-13   176 Bern Jonas SK Kraft 24:41:00
M12-13   110 Hørthe Ole Amund Sylling IF 25:28:00
M12-13   193 Gravningsmyr Lars Martin Sylling IF 32:48:00
           
           
M14-15   189 Karlsen Bekkestad Ådne Eiker Kvikk 18:13
M14-15   197 Swang John Rasmus Sylling IF 21:06
M14-15   214 Fuglerud Ask Kristoffer Lier 21:21
M14-15   139 Tronslien Marius Kristoffer Sylling skole 8 trinn 24:40:00
           
M16-19   210 Bredesen Olve Tranby ? 25:48:00
           
M40-49   206 Horn Sten Oluf Sylling IF 21:18
M40-49   179 Lollik Andersen Tom Sylling IF 21:24
M40-49   239 Vangen Odd Arne Sylling IF 22:35
M20-29   217 Opsal Jarle Sylling IF 23:14
M30-39   198 Ulleberg Morten Sylling IF 25:22:00
Klasse Plass Startnr. Navn Klubb Tid
           
K10-11   197 Reksten Sophie Foght Sylling IF 25:45:00
K10-11   241 Koi Martine Elverhøy Sjåstad V. Lier 26:43:00
K10-11   227 Fossen Marie Drammen skøyteklubb 41:16:00
           
K12-13   143 Hammer Vinjar Sjåstad V. Lier 26:42:00
K12-13   225 Fossen Katrine Drammen skøyteklubb 41:16:00
           
K16-19   191 Bekkestad Oda Karlsen Eiker Kvikk 21:51
K16-19   234 Wigstad Kristine Sturla 23:49
K16-19   150 Frossdal Stine Simonsen Sylling IF 29:48:00
           
K20-29   232 Hansen Marielle Helene Sturla 24:21:00
           
K30-39   178 Hørthe Birgit Bonden Sylling IF 26:50:00
Forrige artikkel:Suveren seier igjenNeste artikkel:Villmannskjøring i Lierbyen og på E-18

Flere artikler

© 2017 Sylling Hardcode

Nytt fra Sylling Hardcode nå: cpm.wiki