Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

longLasting: bfa4e4ed14122d9a6c3b8fc78f65c253

Siste sjanse for Liungen

- Jeg tipper 4-2 til Liungen, sier en optimistisk daglig leder Hans Petter Hoelstad før returkampen mot Grand, Bodø i morgen.

- Vil Liungen dra fordel av den høsttunge Liungbanen? Trener Roger Johansen har uttalt at Liungens kondisjon kan komme til sin rette.
I dag inspiserer trener og daglig leder banen. - Det ser ut til at det er litt frost, men midt på dagen blir nok banen bra, tror Hoelstad. Alt tyder på at kampen går som planlagt kl 1300 på Liungbanen. Kunstgressbanen på Gulskogen er satt opp som reservearena.
 
Hoelstad har sendt både brev og epost til de nærmeste skolene  med invitasjon om å være publikum. Skuffet medgir han at han ikke har fått noe svar.
 
Liungen trener kl 20 på Føyka i kveld. - Der blir det nok bare lett formasjonstrening, sier Hoelstad
 
Forrige artikkel:Godt Nett-ÅrNeste artikkel:Båndtvang i alle lysløyper
Flere artikler

2023 Sylling Hardcode