Lader opp til Norgescupen
Vår ferske norgesmester i ATV, Tor-Erik Wam, fra Baneveien i Lier valgte å stå over femte runde i det danske mesterskapet.
Dette ble definitivt ikke ikke noen suksess. Det hadde regnet så mye at det nesten var håpløst å få kjørt. Tor-Erik håpet i det lengste at hele arrangementet skulle bli avlyst, men det gjorde det ikke.
Etter mye fram og tilbake bestemte han seg for ikke å kjøre og spare syklene for denne torturen. Han har tross alt mer å kjøre for førstkommende helg og helgen etter der igjen. Førstkommende helg er det siste runde i Norgescupen, og deretter er det lag-EM i Slovakia. Tor-Erik er rimelig overbevist om at avgjørelsen var riktig. Det var mange som ikke stilte til start og enda færre som kom i mål. Noen kjørte seg rett og slett fast i gjørma mens andre fikk motorhavari. Det er lenge siden Tor-Erik har sett så mange heat fra publikumsplass som denne gangen.
Nå lader unggutten opp til Norgescupen på Jevnaker og håper på bedre vær der.


.jpg)
















.jpg)




.jpg)




.jpg)

.jpg)
.jpg)
















.jpg)

.jpg)








