Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

longLasting: 57d4b7caa0fa0921493d5ec1efda6a6a

Sylling får spille i første divisjon

Volleyballjentene brukbart fornøyde med ny femteplass.

Etter to femteplasser i Galla-turneringene er det duket for kamp med de beste for Syllings volleyballjenter.

 I dag hadde de uflaks og trakk favorittlaget Flint allerede i kvartfinalen. Det første settet var uhyre jevnt (23-25) Deretter dro Flint ifra. Jentene var uansett svært godt fornøyde - spesielt med at spillet sitter bedre enn på lenge.

Det kan virke som om Østlandet er den sterkeste landsdelen nå, hvilket i så fall betyr at jentene nå får matching mot de aller beste. Laget er i fin utvikling, og de har ved flere anledninger banket guttelaget på trening.

Forrige artikkel:Bøyum Fossum mot norgesmesterskap?Neste artikkel:Øytsein Bøyum Fossum vant mot Kvisla
Kommentarer fra leserne til denne artikkelen
Lørdag 4. november 2006 23:55: Martin
hmh....jente er bra de! Men siste setning stemmer vel ikke helt. Trodde Liernett baserte seg på fakta, og ikke overdreven fakta.
Søndag 5. november 2006 00:17: Martin
Jentene*
Mandag 6. november 2006 23:25: Lol
Volleyball er HARRY :-).. Kanskje disse jentene er gode nå, men holder skjeldent lenge.. ser ikke ut som noen volleyball spillere i allefall..
Tirsdag 7. november 2006 16:31: Marianne
Vi spilte også veldig jevnt med Flint i andre sett. De dro ikke fra oss med en gang. Og vi gruser guttene easy;)
Flere artikler

2023 Sylling Hardcode