Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

longLasting: 1e97e11b7c121c7ed26f53b1a51a5422

Snømåking og kvinnedagen

Det står alltid kvinner bak godt utført arbeid

Og her er riktig redskap for menn som vi prøve seg!

Forrige artikkel:Godt Nett-ÅrNeste artikkel:Båndtvang i alle lysløyper
Kommentarer fra leserne til denne artikkelen
Onsdag 8. mars 2006 12:21: The Man
Ja det var jaggu på tide, i likestillingens navn, på selve kvinnedagen. Får sitte inne i stua og slite med strikketøyet mitt jeg!
Onsdag 8. mars 2006 14:18: Sas
Fantastisk, Thorvald! Dette må være århundrets bilde!
Onsdag 8. mars 2006 16:27: Kristine
For et nasjonalsymbol! Nesten på grensen til klisjèen. Og snart er det 17.mai, hurra!
Onsdag 8. mars 2006 20:32: Siv
Dette er så typisk! En kvinne gjør ting heller selv enn å gå å mase på mannen flere ganger før ting blir gjort! Stå på kvinner! Vi klarer dette like godt som mennene! Har fått god erfaring med snømåking fra i vinter! Deilig med litt trim!For å gå over til noe annet, kvinnen på bildet likner mistenkelig på ordfører Ulla, men det er nok ikke det!
Onsdag 8. mars 2006 21:24: Duksen
Ordfører Nævestad? Ja, jeg har hørt at hun drar hjem til hobbyjournalister og måker oppkjørslene deres mot positiv omtale i lokalpressen. Et genialt konsept flere politikere burde slenge seg på nå i disse snøtider.
Onsdag 8. mars 2006 21:59: Donald
Trur det er kona til Torvald
Onsdag 8. mars 2006 22:25: Duksen
Thorvald er ikke gift, så kona kan det umulig være. Jeg synes det ser ut som Pesta i moderne klesdrakt, der riva er bytta ut med en snøskuffe. For en kost får vi ikke håpe det er.
Flere artikler

2023 Sylling Hardcode