Nettavisen Liernett ble utgitt av selskapet Liernett DA fra 1. januar 2003 til 31. desember 2012.

Liernetts rikholdige arkiv blir fra 2014 tilgjengeliggjort og driftet av Sylling Hardcode v/ Svend Asbjørn Sylling.

Redaktør:

Daglig leder:

Redaksjon og administrasjon:

longLasting: b63121fbebd2a36a5cc77079128aee4d

Reisebrev og slikt

Den forrige meldingen om ferie kanseleres herved. Det viser seg at det er nesten like lett å oppdatere siden fra utlandet som hjemmefra. Om noen har stoff de ønsker å legge ut på Lier-nett er det bare å sende.

Jeg sitter i sentrum av Sofia. Her er det en rekke cafèer og restauranter som har internett. Det er bare å legge inn stoff.

Sommerferien er reisetid. Kanskje noen har et reisebrev de vil legge ut på siden? Jeg lover å legge ut minst en billedreportasje fra min tur.

Det er ikke mange år siden det var bortimot umulig å få nyheter hjemmefra når man var på tur. Nå er VG, Dagbladet og DT bare noen klikk unna. Verden går fremover, og fint er det.

Ha en fortsatt god ferie, og send gjerne stoff.

Forrige artikkel:En julegave til en ny landsmannNeste artikkel:Så kom julesnøen
Flere artikler

2023 Sylling Hardcode